ŽNL - zapad, 20. kolo Zrinski - Mladost (KD) 2:1( 0:0)

Zrinski - Mladost (KD) 2:1( 0:0)

Frakaševec. Igralište SC Zrinski, bez gledatelja

Sutkinja: Čunović, Gornja Zdenčina); Pomočnici: Jankavić i Školjak

Strijelci: 1:0 Mataušić (50), 1:1 Otmačić (75 - auto gol), 2:1 Mataušić (83)

Zrinski: Kožarec, Koletić (od 50. Kerep), K. Brdarić, Marić, Kupres (od 46. Stanec), Otmačić, Zrinjan (od 85. Kižlin), Ištuk, Mataušić, F. Brdarić (od 88. Draclin), Klemenčić

Trener: David Kižlin 6,5

Mladost (KD): Boranić, M. Nemčić, Ma. Nemčić, Nežić, Mar. Nemčić, Vorih, Olovec, Braje, (od 85. Coner), Bratić, Gaiser, Cerovec.

Trener: Nazif Skulić 6

Igrač utakmice: Neven Mataušić

Utakmica po kvaliteti dva izjednačena supranika završila je u konačnici na strani domaćina, koji je, s dva pogotka Mataušića, došao do zaslužene pobjede i novih bodova.

Nije to bila utakmica s puno prilika, jer su obje momčadi ipak imale malo zatvoreniji "gard", što je rezultiralo s manje prilika za pogotke.

U prvom dijelu, u 22. minuti, Otmačić za domaćina ima veliku priliku, ali u izravnom susretu s vratarom gostiju Boranićem ne uspijeva ukazanu priliku pretvoriti u vodstvo domaćina.

U drugom dijelu za Zrinski sve je, već u 50. minuti "sjelo na svoje mjesto". Uspješan napad domaćina okrunio je pogotkom Mataušić. Da ne bi sve ostalo na tome pobrinuo se igrač domaćina Otmačić, koji nakon odbijene lopte od svoje obrane nespretno zahvaća i neobranjivo pogađa vlastitu meržu za 1:1. No, nije na tome ostalo. Domaćini, baš kao i gosti, imaju nekoliko prilika, a ona za vodstvo, konačnu pobjedu i tri boda, dolazi u 83. minuti, kada ponajbolji u ovom susretu, Mataušić, i po drugi put pogađa mrežu Boranića za 2:1, što je bio i konačan ishod susreta.