Rakov Potok – Rakovec 4:0

(Balen ''41 – 11m, ''70 – 11m, Golojuh ''75, ''77)

Samobor - Lukavec 6:0<7b>

(Ivkovčić ''5, ''11, Ćurić ''17 – ag, Štulec ''20, ''23, Krajačić ''86)

Nakon osamnaestog kola vodi Samobor TOP s 43 boda (-1 susret), drugi je TOP s 40, GNK Sveta Nedjelja je sedma s 29 (-1 susret), dok je Rakov Potok na četrnaestom mjestu s 20 bodova.

1. županijska nogometna liga zapad – 18. kolo

Bregana slavila u gostima

Bestovje – Novaki 2:3

(Pavlović '16, Kovačko '44; Vukovski '2, Kopun '44, '69)

Klokočevac – Savski Marof 2:1

(Beloša '60 – 11m, Povh '90; Karamatić '45 – 11m)

Vrh - Bregana 1:2

(Bezjak '28; Kostanjski '17, Runtas '72)

Sloga SU – ZA – Sava (D) 2:0<7B>

(Prahin '35, Vučur '87)

Mladost (KS) – Tigar Rakitje 4:0<7B>

(Makarun '18, Stunja '35, Hrkač '44, Marinović '59)

Zrinski – Jaska 3:1<7B>

(Mataušić '40, '47, Bradarić '45 – 11m; Nad '36)

Nakon osamnaestog kola vodi Zrinski s 44 boda, druga je Bregana s 42 (-1 susret), treće je Tigar Rakitje s 38 bodova, Novaki su deseti s 24, Klokočevac je na jedanaestom mjestu s 22 boda, koliko ima i dvanaesta Sloga SU – ZA (- 1 susret), dok je Bestovje na osamnaestom mjestu s 9 bodova.

1. ŽNL - zapad, 18 kolo. Klokočevec - Savski Marof 2:1

Povh donio značajne bodove

1. ŽNL - zapad, 18 kolo.
Klokočevec - Savski Marof 2:1

Klokočevec. Igralište Stjepan Celizić Bajdo, bez gledatelja

Strijelci: 0:1 Karamatić(45-11mt), 1:1 Beloša (60- 11mt), 2:1 Povh(90)

Klokočevec: Bišćan, Beloša (od 80. Kos), Kupres, Grubar (od 46. Povh), Ahlin, Sodič, Runac, Račić, Kižlin (od 46. Ivančević), Ladišić, Bortas (od 80. Fauković)

Trener: Denis Murić

Savski Marof: Lukić, Horvat (od 75. Čović), Ladan, Vukelja (od 75. Mravinac), Bašić, Suhobilec, Skender, Banovac, Ivić, Anđelić (od 85. Barunčić), Karamatić.

Trener: Srećko Bogdan

Igrač utakmice: Ivan Ahlin

Težak i vodom natopljen teren uvjetovao je da obje momčadi pokažu i nešto manje nego što su im stvarne mogućnosti. U takvoj, u svemu gotovo ravnopravnoj, igri konačan rezultatski uspjeh otišao je na stranu domaćina.

Vode gosti u 45. minuti, kada nakon što je malo u intervenciji zakasnio vratar domaćina Bišćan čini prekršaj pred svojim vratima, što je jedanaesterac, kojeg u vodstvo pretvara Karamatić. Domaćin, također iz jedanaesterca, i to nakon brze kontre i prekršaja obrane gostiju u 16-ercu nad Ahlinom, dobiva priliku s 11 m, koju koristi Beloša i donosi izjednačenje od 1:1. Bilo je to u 60. minuti.

Nakon toga i jedna i druga momčad više s obrambenim zadacima, a manje prema htijenju da se postigne koji pogodak više. Ipak, Klokočevcu to u smiraj susreta uspijeva, kada kontranapad domaćina rezultira odličnim ubacivanjem lopte za Povha, koji ne griješi i pogotkom donosi pobjedu i značajne bodove momčadi Klokočevca.