16. kolo Prve hrvatske lige – sjever Viro-Virovitica - Rudar 32:39

Rudari vode i ne popuštaju

Rudari vode i ne popuštaju-1

Rukometaši Rudara su nakon 16. kola Prve hrvatske lige – sjever i dalje su bez poraza. Do nove su pobjede došli 6. ožujka, u Virovitici, gdje su u tamošnjoj sportskoj dvorani Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić svladali domaćine, momčad Viro-Virovitica, rezultatom 39:32. Na poluvremenu je bilo 20:16 za Rudare.

Kod gostiju je najbolji bio Alan Javor s 9 zgoditaka, Andrej Trčak postigao je 7, a po 6 puta mrežu su zatresli Lovro Gaća i Matej Štajnkler.

U narednom će kolu Rudari u svojoj dvorani, u utorak, 16. ožujka, u 19 sati, ugostiti momčad Dugog Sela.

Osijek – Čakovec

Rudar – Dugo Selo (utorak, 16. ožujka, u 19 sati)

16. kolo Druge hrvatske lige – zapad Samobor – Zaprešić 28:24

Lavice ipak stigle do pobjede

Lavice ipak stigle do pobjede-1

U 16. kolu Druge hrvatske lige – zapad, odigranom 6. ožujka, rukometašice Samobora su u dosta neizvjesnoj utakmici svladale ekipu Zaprešića rezultatom 28:24. Poluvrijeme je završilo rezultatom 14:13 za “lavice”.

U redovima Samoborki Magdalena Runtas postigla je 6 golova, Petra Prodanović 5, a po 4 Lorena Petreković, Anja Haramina i Bernarda Mostarlić.

U narednom kolu Samoborke će ugostiti trećeplasirani riječki Zamet koji ima 26 bodova.

Rukometašice Samobora su na petom mjestu prvenstvene ljestvice, sa 20 osvojenih bodova.

Arena – Rudar 21:29

Š.R.Karlovac – Liburnija opatija 32:29

Senia – Udarnik 27:27

Zamet – Ivanić 38:27

Samobor – Zaprešić 28:24

Lokomotiva Zagreb 2 – Trešnjevka 20:23