17. kolo Prve muške košarkaške lige Samobor – Dinamo Zagreb 75:80 (36:33) (21:15, 15:18, 17:26, 22:21)

I ovaj put ostali bez bodova

I ovaj put ostali bez bodova-1

Košarkaši Samobora su 20. veljače u 17. kolu Prve muške košarkaške lige ugostili Dinamo iz Zagreba i izgubili sa 75:80.

"Risovi" su na poluvremenu imali minimalno vodstvo od 36:33, ali su gosti u nastavku igre zaigrali bolje i preokrenuli rezultat u svoju korist. Polovicom zadnje četvrtine Samoborci uspijevaju izjednačiti na 65:65, ali to je bilo sve. Više od toga nisu mogli i gostima su samo mogli čestitati na zasluženoj pobjedi.

Kod Samoboraca se najviše iskazao Antonio Kraljić s 22 ubačena koša.

Samobor je s 20 osvojenih bodova i nadalje na 10. mjestu ljestvice, a u društvu je s pretposljednjom Pulom 1981. i posljednjim Sesvetama.

U srijedu, 24. veljače, Samoborci gostuju u Puli, gdje igraju zaostalu utakmicu iz prvog dijela prvenstva.