17. kolo Prve muške košarkaške lige Samobor – Dinamo Zagreb 75:80 (36:33) (21:15, 15:18, 17:26, 22:21)

I ovaj put ostali bez bodova

I ovaj put ostali bez bodova-1

Košarkaši Samobora su 20. veljače u 17. kolu Prve muške košarkaške lige ugostili Dinamo iz Zagreba i izgubili sa 75:80.

"Risovi" su na poluvremenu imali minimalno vodstvo od 36:33, ali su gosti u nastavku igre zaigrali bolje i preokrenuli rezultat u svoju korist. Polovicom zadnje četvrtine Samoborci uspijevaju izjednačiti na 65:65, ali to je bilo sve. Više od toga nisu mogli i gostima su samo mogli čestitati na zasluženoj pobjedi.

Kod Samoboraca se najviše iskazao Antonio Kraljić s 22 ubačena koša.

Samobor je s 20 osvojenih bodova i nadalje na 10. mjestu ljestvice, a u društvu je s pretposljednjom Pulom 1981. i posljednjim Sesvetama.

U srijedu, 24. veljače, Samoborci gostuju u Puli, gdje igraju zaostalu utakmicu iz prvog dijela prvenstva.

Rutinska pobjeda raspoloženih Rudara-1

Rukometaši Rudara bez problema su 20. veljače u Vidovcu, u 14. kolu Prve hrvatske lige – sjever, pobijedili domaćina s 33:26. Već je u prvom poluvremenu bilo jasno da domaćini protiv raspoloženih Rudara nemaju šanse (bilo je 19:13 za goste).

Najefikasniji je u redovima Rudara bio Alan Javor sa 6 pogodaka.

Momčad Rudara je s 28 osvojenih bodova na čelu prvenstvene ljestvice, ispred drugoplasirane Moslavine s 22 i trećeg K.T.C.-a s 21 bodom.

Borile se koliko su mogle i znale-1

Rukometašice Samobora ugostile su 20. veljače, u 14. kolu Druge hrvatske lige – zapad, vodeću ekipu Rudara iz Labina te joj pružile solidan otpor. Na kraju je bilo je 30:22 za Labinjanke.

Bernarda Mostarlić je s 8 golova bila najefikasnija u ekipi domaćih, koje su i dalje 5., sa 16 bodova.

Š.R.Karlovac – Ivanić 29:32

Zaprešić – Udarnik 11:22

Arena – Trešnjevka 19:46

Zamet – Lokomotiva Zagreb 2 28:23

Samobor – Rudar 22:30

Senia – Liburnija Opatija 25:22