Pomoćnici: Sumpor (Gornja Stubica) i Pavlić (Oroslavlje)

Strijelci: 0:1 Ćorić(28), 0:2 Ćorić(40), 0:3 Klišanin(78), 1:3 Zelenika(90)

SAVA STRMEC: Lukić, Jakovljević, Novoselec, Zelenika, Držić, Cvetković, Maruna, Čačić (od 62. Gajger), Crnković, Motočić (od 46. Klasan), Gabrica (od 83. Petravić)

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Šolčić, Jurilj (od 66. Klišanin), Seck Papa, Vinković, Batinić, Šimić, Savičić (od 90. Bošnjak), Pejić, Budiščak, Fabijanec, Ćorić

Trener: Zdenko Brgles

Crveni karton: Seck Papa (69)

Igrač susreta: Josip Ćorić (Dinamo)

Na sablasno praznoj Lazini domaćini su ugostili Dinamo iz Odranskog Obreža i od bolje momčadi izgubili 1:3. Gosti, inače trećeplasirani na tablici, od početka su nametnuli svoj tempo, a najraspoloženiji u njihovim redovima bio je Ćorić koji je s dva pogotka do odmora odveo svoju momčad u komfornu poziciju. U nastavku tračak nade za domaćina zasjao je u 69. minuti kada gosti ostaju s igračem manje, no Strmčanima ni to nije pomoglo. Desetak minuta kasnije potvrdu pobjede dinamovcima donosi Klišanin, a počasni pogodak za Savu djelo je zelenike u sudačkom dodatku.

Nakon trinaestog kola vodi Lukavec s 32 boda, Ravnice su druge s 31, dok je Sava na četrnaestom mjestu s 12 bodova.