Strijelci: 1:0 Humeljak (13 – 11 m), 2:0 Surjan (39)

LUKAVEC: Luter, Krpečanec, Lagundžija (od 70. Tuka), Marko Grdenić, Kovačić, Puntarić, Cimeša (od 70. Marijan Grdenić), Humeljak, Borković, J. Grdenić, Elez (od 61. Kaurin)

SAVA STRMEC: Lukić, Jakovljević, Crnković, Držić, Cvetković (od 90. Petravić), Surjan (od 83. Klasan), Maruna, Čačić (od 82. Gajger), Motočić (od 61. Duspara), Horvatinec, Gabrica

Trener: Ivan Milas

Crveni karton: Borković (76)

Igrač susreta: Bruno Lukić (Sava)

Požrtvovnim pristupom i sjajnom izvedbom vratara Lukića momčad Save vraća se neporažena s gostovanja kod drugoplasiranog Lukavca. Favorizirani domaćini vode od 13. minute. Gostujući obrambeni igrači na nepropisan način zaustavlja domaćeg Cimešaka koji je u prodoru, a najstrožu kaznu u 1:0 pretvara Humeljak. Gosti su se orijentirali na povučenu igru i kontre pa je jedna takva upalila u 39. minuti kada je stanje na semaforu poravnao Surjan. Domaćini od starta drugog poluvremena kreću po pobjedu, no sve opasne situacije sigurno neutralizira Lukić. Lukavčani u 76. minuti ostaju s igračem manje, no to ih ne zaustavlja u napadima pa netom prije 90. minuta sudac pokazuje još jednom na bijelu točku. U novom dvoboju Humeljaka protiv Lukića pobjedu ovaj put odnosi Savin vratar lijepom obranom pa svakoj momčadi u konačnici pripada po bod.

Nakon dvanaestog kola vode Ravnice s 30 bodova, drugi je Lukavec s 29, dok je Sava četrnaestom mjestu s 12 bodova.