Najmlađi kadeti 3. na PH ekipno

STOLONI TENIS - Čestitka Samoboru za rođendan

Ono što nije uspjelo stolnotenisačicama Samobora na ekipnim prvenstvima Hrvatske, koje su u kategorijama juniorki i kadetkinjama osvojile najnezgodnije 4. mjesto, to je mladim stolnotenisačima 15. listopada u Opatiji uspjelo. 3. je mjesto osvojila ekipa u sastavu Lovro Horvat, Rene Backović i Mateo Terihaj s trenerom Ivanom Kneževićem.

Na turniru su izgubili samo jedan meč od Pule i zasluženo osvojili brončanu medalju, koju su posvetili nedavno preminulom članu kluba i bivšem prvaku Hrvatske u kategoriji 1. Silviju Mucku.

Osim toga, mladi Samoborci ovom medaljom čestitaju 778. rođendan Gradu Samoboru uz svoje "borbene" stihove:

SANOBOR NAVEK STOJI VUZ NAS.

IGROM MU ŠPORTSKI ZDIŽEMO GLAS.

MNOGO JE ČASNIH ZA NAMI LET,

BUDE I DALE, ČUL BU NAS SVET.

U nedjelju, 18. listopada, igra se 18. Prvenstvo Grada Samobora – Grand Prix, na koji dolaze najbolji juniori Hrvatske, predvođeni Ivorom Banom, desetim juniorom na svjetskoj rang listi. Turnir počinje u 10 sati i slikom uživo na Facebook stranici Kluba.