Pomoćnici: Horvatinović (Petrinja) i Lalić (Sisak)

Strijelci: 0:1 Matuša(11), 1:1 Koletić(36), 1:2 Gajger(84)

SAVA STRMEC: Lukić, Čačić (od 46. Motočić), Kostanjski, Bejdić, Gabrica (od 46. Jakovljević), Maruna, Mršić (od 71. Gajger), Surjan (od 77. Vrančić), Cvetković, Zelenika, Držić

Trener: Ivan Milas

STUBICA: Rajilić, Marjanović (od 78. Šimunjak), Matuša, Koletić (od 90. Pirički), Strabić, Drempetić (od 85. Mihovljanec), Pišković, Mar. Landripet, Mat. Landripet, Lešković, Korman (od 60. Čekolj)

Trener: Zlatko Koletić

Igrač susreta: Dario Matuša (Stubica)

I u drugom nastupu pred lijepo ispunjenim gledalištem (350 gledatelja) na Lazini Sava je poražena. Ovaj put brk su omastili igrači Stubice koji put Zagorja odnose sva tri bodova minimalnom pobjedom od 1:2. Gosti su trobod zaslužili igrom u prvih 45 minuta kada su neraspoloženom domaćinu otišli na dva gola prednosti. Strijelci su bili Matuša u 11. minuti i Koletić nakon pola sata igre. Jedini strijelac za Strmačane bio je zamjena Gajger pred kraj susreta. Sve u svemu, nedovoljno ni za bod.

Nakon trećeg kola vode Gradići s 9 bodova, drugi su Slunj, Ravnice i Rugvica s po 7 bodova, treći je Slunj s 4, dok je Sava četrnaestom mjestu s jednim bodom.