Rakov Potok – TOP 1:2

(Balen '83; Škarica '22 – 11m, Delač '32)

Samobor – Strmec (B) 3:1

(Brčić '6, Grgečić '71 – 11 m, Bedeković '86; Novački '36 – 11 m)

Nakon 16. kola vodi Sutla – Laduč s 38 bodova, drugi je Polet s 36, TOP je četvrti s 32 boda, Rakov Potok je osmi s 22, dok je Samobor na jedanaestom mjestu s 19 bodova.

22. Seniorsko prvenstvo Balkana - Beograd, 6. - 8. ožujka

KARATE - Ana Lenard najbolja

KARATE - Ana Lenard najbolja-1

Na 22. po redu seniorskom Prvenstvu Balkana u karateu, koje je održano u Beogradu od 6. do 8. ožujka, samoborska najtrofejnija sportašica Ana Lenard po prvi je put u svojoj bogatoj sportskoj karijeri osvojila i naslov prvakinje u kategoriji do 61 kg.

Poznato je da je na području Balkana karate sport na vrlo visokoj kvalitativnoj i kvantitativnoj razini pa je svaki uspjeh na ovakvom tipu natjecanja itekako značajan.

Ana je pobijedila u četiri teška meča te je do titule prvakinje došla u potpunosti zasluženo, ali nimalo lagano.

Ovim natjecanjem je najavila i lov na medalju te dobar nastup na narednom Prvenstvu Europe, koje će se održati u azerbajdžanskom glavnom gradu Bukuu od 25.do 29. ožujka.

Svi iz karate sporta se iskreno nadaju da se radi problematike u vezi epidemije koronavirusa Europsko prvenstvo u Bakuu neće odgoditi.

Opatija Cup - Opatija, 7. ožujka

KARATE - Sedam medalja za KK Bregana

Na turniru u Opatiji sudjelovalo je 410 sportaša iz Slovenije i Hrvatske. Mladi borci iz Karate kluba Bregana imali su vrlo dobar nastup i osvojili su 7 medalja.

Najuspješnije su bile Tina Kos (zlato i bronca) i Emilija Mustafić (dvije bronce). Brončane medalje osvojili su još Dino Devetak, Alisa Jurjević i Mia Lovreković. Bez medalje su ovom prilikom ostale Irina Pjajčik i Lana Jurišić.

37. Kup Grada Rijeke

STOLNI TENIS - Zniki naslov prvaka

-1

U dane vikenda, 7. i 8. ožujka, odigran je 37. Kup Grada Rijeke.

Petar Znika u juniorskoj konkurenciji osvojio je turnir s jednim izgubljenim setom, a Ana Znika u kategorijama kadetkinja i juniorki osvojila je odlična druga mjesta.

Neva Gojković u mlađim kadetkinjama osvojila je također 2. mjesto, a Lucija Krnić je stigla do osmine finala.