Strijelci: 0:1 Hajduk(30), 1:1 Cvetković(37), 1:2 Radoš(75), 2:2 Vrančić(77)

SAVA STRMEC: Madžar, Jupić (od 46. Frajt), Novoselec, L. Vrančić, Maruna (od 58. Bednjanec), Jurilj (od 60. Kočnar), Cvetković, Jakovljević, Horvat, Horvatinec, F. Vrančić

GRADIĆI: Divković, Sukser (od 46. Štefner), Cindrić, Turkalj, Brdek, Župetić (od 80. Yame Loaw), Cvetnić (od 46. Hrženjak), Budimir, Krstanović, Hajduk (od 84. Abazi), Radoš

Trener: Goran Jelavić

Crveni karton: Turkalj(77)

Igrač susreta: Leonard Vrančić (Sava Strmec)

Četiri pogotka u mrežama vratara vidjelo je 200–tinjak gledatelja na Lazini u susretu koji je završio s neodlučenih 2:2, a upravo taj rezultat je i najrealniji po viđenim događajima na terenu. Bolji start u susret imali su gosti koji koriste svoju drugu šansu na utakmici za početnih 0:1. Brza kontra koju je lako zaključio Hajduk pa nakon pola sata igre lopta kreće s centra. Samo 7 minuta trajala je prednost gosta – neodlučni vratar Gradića Divković kasni, a njegovu grešku u poravnanje pretvara Cvetković. U 75. novo vodstva gosta (Radoš) koje je kratkog vijeka jer samo dvije minute kasnije Vrančić vraća stvari na početak. Gosti su od te 77. bili s igračem manje, ali brojčanu prednost domaćini nisu iskoristili pa ništa od nasušno potrebne pobjede.

Nakon dvanaestog kola vodi Karlovac 1919 s 34 boda, druga je Trešnjevka s 28, dok je Sava na petnaestom mjestu sa 7 bodova.