Pomoćnici: Gorše i Grabić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Vukić(2), 1:1 Antolković(18), 2:1 Pižir(33), 3:1 Antolković(62)

CROATIA HRASTJE: Kralj, Kuraži (od 64. Zmezek), Baković, Gotal, Pižir, Puhelek, Šaško, Presečki, Antolković (od 84. Obad), Stojanović, Habajec

Trener: Damir Ivančić

SAVA STRMEC: Madžar, Jupić, Novoselec, Vukić (od 55. Gajger), Mršić, Jurilj, Cvetković (od 75. Barišić), Jakovljević (od 54. Bednjanec), Horvat, Horvatinec, Vrančić (od 46. Kočnar)

Trener: Davor Orsag

Igrač susreta: Kristijan Antolković (Croatia)

Unatoč dobrom početku dvoboja u Hrastju igrači Save iz devetog prvenstvenog meča izlaze s osmim porazom. Laganu pospanost domaće obrane u 2. minuti iskoristio je Vukić i udarcem iz blizine doveo Strmčane u početnu prednost. Domaćini su ubrzo nakon minusa preuzeli kontrolu nad igrom i u 18. minuti preko Antolkovića poravnali na 1:1. U 33. korner domaćina rezultira potpunim rezultatskim preokretom: nakon kratkotrajnog odbijanja, lopta dolazi do Pižira koji kroz gužvu i šumu nogu pred gostujućim vratarom poentira za vodstvo Croatie. U drugom dijelu susreta domaćini ponovno imaju veći posjed lopte i diktiraju prilike. Jednu takvu su nakon neopreznog gubitka lopte gostujućih igrača iskoristili igrači Croatie – Presečki je gurnuo u šansu Antolkovića koji svojim drugim golom potvrđuje ostanak svih bodova kod domaćina.

Nakon devetog kola vodi Karlovac 1919 s 25 bodova, druga je Segesta s 19, dok je Sava na šesnaestom mjestu s 3 boda.

(Golub '43, '65)

Nakon devetog kola vodi Polet (B) s 22 boda, druga je Rugvica Sava s 19, Rakov Potok je treći s 18 bodova, TOP je peti sa 17, dok je Samobor na četrnaestom mjestu sa 7 bodova.