Pomoćnici: Sokolić (Novi Golubovec) i Veseljak (Zabok)

Strijelci: 0:1 Fajdiga(39), 0:2 Karamatić(45), 0:3 Salopek(76)

SAMOBOR: Braje, Čerkez, Kotoraš, Severec, Horvat, Puškarić, Petruša (od 69. Šarić), Ibrahimović (od 84. Kerep), Kostanjski, Brujić, Regović

Trener: Zoran Vukelić

VRAPČE: Razum, Vrbat, Zadro (od 79. Filipović), H. Belak, Ćibarić, Fajdiga, Radanović (od 82. Plojović), Karamatić, Lerotić (od 60. Salopek), Završki, K. Belak

Trener: Željko Radišić

Igrač susreta: Mario Fajdiga (Vrapče)

Lider prvenstva autoritativno je prošao gostovanje u Samoboru i upisao uvjerljivu pobjedu od 3:0. Rezultatska neizvjesnost u Hebrangovoj ulici trajala je do 39. minute kada Fajdiga pogađa domaću mrežu za početno vodstvo Vrapča. U sudačkoj nadoknadi novo odvajanje u rezultatu donosi Karamatić i tako praktički gasi domaćoj momčadi svaku nadu u povoljan rezultat. U nastavku je "točku na i" stavio bivši Samoborac Salopek pogotkom u 76. minuti.

Sava (S) – Dinamo (OO) 0:0

STRMEC, igralište SRC Lazina. Gledatelja: 150

Sudac: Svilokos. Pomoćnici: Bizjak i Krnic (svi iz Siska)

SAVA STRMEC: Bašić, Novoselec, Cerovečki, Frajt, Kočnar, Držić, Brdarić, Mršić (od 58. Crnković), Cvetković, Horvatinec (od 90. Filipović), Vrančić

Trener: Goran Vincetić

DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Sučić, Janječić (od 58. Grdenić), Rebernjak, Šoštarec, Šikić, Grgić, Savičić, Stojić, Cimeša, Delač (od 46. Brajko), Batinić

Igrač susreta: Luka Novoselec (Sava)

Podjela bodova na Lazini u susretu 23. kola između momčadi Save i Dinama iz Odranskog Obreža. Obzirom na stanje na tablici, domaćini mogu biti zadovoljniji bodom s kojim su se još više odmaknuli od momčadi s dna, dok su gosti i dalje ostali na zlatnoj sredini, 8. mjestu od 16 momčadi.

Nakon 23. kola vodi Vrapče s 56 bodova, druga je Mladost iz Petrinje s 51, Sava je četrnaesta s 22, dok je Samobor na šesnaestom mjestu s 13 bodova.