Pomoćnici: Filko (Klanjec) i Makar (Petrovsko)

Strijelci: 0:1 Hrnčević(38), 0:2 Korečić(75)

SAVA STRMEC: Bašić, Novoselec, Filipović, Cerovečki (od 52. Frajt), Držić (od 78. Crnković), Brdarić, Mršić (od 52. Ištuk), Cvetković (od 80. Barišić), Srpak (od 60. Kočnar), Horvatinec, Vrančić

Trener: -

MLADOST PETRINJA: Kovačević, Bačan, Bezić, Drljača, Jandrić (od 46. Baniček), Špišić, Dolovčak (od 75. Golić), Matić (od 65. Kerečić), Maroić, Hrnčević, Krmpotić (od 85. Gajdek)

Trener: Franjo Pužin

Igrač susreta: Antonio Hrnčević (Mladost)

Nakon 90 Strmečkih minuta svi bodovi su pripali gostima iz Petrinje koji su to i u potpunosti zaslužili po prikazanom na zelenom terenu. Sava je imala terensku nadmoć samo prvih pola sata igre i od tuda datira najbolja prilika za domaćina. Mršić se u 10. minuti sjurio pred gostujući gol, ali njegov udarac završava na vanjskom, umjesto na unutarnjem dijelu mreže. Što je odmor bliže, to su gosti sve aktivniji pa u 38. minuti dolaze u vodstvo. Hrnčević je bio najbrži na povratnoj lopti pa neobranjivo istu šalje iza leđa Bašića. Konačna potvrda nove pobjede momčadi iz Petrinje dolazi desetak minuta prije posljednjeg sučeva zvižduka kad Korečić realizira brzu kontru i svoju momčad ostavlja na 100 % uspješnosti u proljetnom dijelu prvenstva.

Samobor – Gradići 2:2 (0:0)

Preveslao ih Prelas

SAMOBOR – Gradski stadion

Sudac: Turkalj (Kutina)

Pomoćnici: Kovačević (Petrinja) i Božiček (Kutina)

Strijelci: 1:0 Kostanjski(55), 2:0 Kostanjski(60), 2:1 Pralas(76), 2:2 Pralas(80)

SAMOBOR: Braje, Čerkez, Maruna (od 82. Klemenčić), Horvat, Regović, Severec, Puškarić (od 75. Petruša), Ibrahimović, Kostanjski, Brujić, Šarić (od 86. Bišćan)

Trener: Zoran Vukelić

GRADIĆI: Kamenješević, Božić, Krstanović, Milanović, Rajić, Lučić, Pralas, Smolković, Hajduk, Yame Junior (od 68. Kovačević), Budimir

Trener: Goran Jelavić

Igrač susreta: Filip Kostanjski (Samobor)

Nakon sata igre činilo se da će Samoborci konačno upisati pobjedu, prvu nakon 14. kola i troboda nad Croatiom iz Hrašća. S dva pogotka Kostanjskog prednost je bila dovoljno sigurna (ili se barem tako činilo), no potpuno sivilo domaćih izabranika u posljednjih 15 minuta igre vratilo je goste iz Gradića u život i donijelo svakoj momčadi po bod. Igrači Gradića mogli su u posljednjim trenucima meča doći i do pobjede da je Hajduk bio malo prisebniji u izglednoj situaciji pred domaćim golom, no to bi ipak bilo nezasluženo. Nakon lošeg prvog dijela, Kostanjski u razmaku od 5 minuta postiže 2 gola. Kod prvog ga je lijepim centaršutom počastio Puškarić, a kod drugog nakon Šarićevog udarca i pogotka u stativu najprisebniji je ponovno bio domaći napadač za 2:0. Gosti su do boda došli gotovo pa indigo preslikačem: u istom vremenskom razmaku, isti igrač (Pralas) čak s istim brojem na leđima (9) matirao je domaćeg vratara Braju za poravnanje na 2:2. Samobor je ovom pobjedom mogao preskočiti pred posljednje plasiranu Moslavinu i izjednačiti se s 14. Savom, ali remijem fenjer i dalje ostaje u rukama igrača iz Hebrangove ulice.

Nakon 19. kola vodi Vrapče s 44 boda, druga je Mladost (P) s 41, Sava je četrnaesta s 15, dok je Samobor na šesnaestom mjestu s 13 bodova.