3. OT regije Srednja Hrvatska

STOLNI TENIS - Donijeli četiri prva mjesta

U Velikoj Gorici je 9. prosinca odigrano 3. kolo OT regije Srednja Hrvatska.

Samoborci i Samoborke "odnijeli" su četiri prva mjesta i to Lovro Horvat u klincima, Ana Znika u mlađim kadetkinjama, Lucija Krnić u kadetkinjama i Lovro Škalac u mlađim kadetima.

Bilježimo još i treće mjesto Ane Znika u kadetkinjama i četvrtfinale Neve Gojković u mlađim kadetkinjama.

Turnir Sveti Nikola - Sisak, 9. prosinca

STRELIČARSTVO - Vavro uobičajeno prvi

Na turniru Sveti Nikola, koji je 9. prosinca održan u Sisku, nastupilo je i desetero Samoboraca.

Mario Vavro naviknuo nas je na odlične rezultate pa ne čudi njegovo prvo mjesto i ispucanih 593 kruga - najviši rezultat na turniru. U klasi složenog luka u kadetskoj konkurenciji nastupili su Talia Valentak, koja je osvojila prvo, i Vigo Mikola, koji je osvojio drugo mjesto.

U istoj klasi, u kategoriji djece do 14 godina, Kristijan Sopić je osvojio prvo mjesto. U klasi zakrivljenog luka Luna Pađan osvojila je treće mjesto u kategoriji djevojčica do 14 godina, a Bruno Noršić deseto mjesto u seniorskoj kategoriji.

U klasi standardnog luka Patricija Belak osvojila je prvo mjesto u kategoriji djevojčica do 14 godina, a Lovre Koritnik i Jan Kodrić prva dva mjesta u kategoriji dječaka do 12 godina.

U istoj klasi nastupio je za Samobor i Vedran Jelača, kojem je ovo bio prvi turnir pa je pucao izvan kategorije.

U klasi golog luka Zlatko Pentek osvojio je deseto mjesto.

D.K.

6. kolo 1. HL zapad - muški

STOLNI TENIS - U Gorici je malo falilo

U subotu, 8. prosinca odigrano je 6. kolo 1. HL muški zapad.

Samoborci u prvoj utakmici igrali su s STK Dugim Selom 2 i bez većih problema pobijedili sa 4:1.

U drugoj utakmici kola u Velikoj Gorici stolnotenisači Samobora igrali su izravan susret za 3. mjesto protiv istoimenog domaćina. Velikogoričani su na krilima iskusnog internacionalca Marka Habijanca došli do pobjede od 4:1, iako se kod vodstva Samoboraca 1:0 ukazala prilika da se otiđe na 2:0, no Nemec u petom setu gubi s 11:8.

Ovim kolom završava jesenski dio prvenstva, dok proljetni počinje 2. veljače gostovanjem u Zaboku.

Naredni tjedan Samoborci odlaze u Trogir na utakmicu 1/8 kupa Hrvatske protiv istoimenog domaćina.