Poveli pa stali

KUTINA – Gradski stadion

Sutkinja: Karla Šagota (Zagreb)

Pomoćnici: Lang i Tadić (oba iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Cvetković(12), 1:1 Lončarević(28), 2:1 Lončarević(39), 3:1 Šenija(75)

MOSLAVINA: Kovačić, Batković, Desić (od 46. Cvrtila), Lončarević, Zorko, Galogaža (od 46. Šenija), Horvat (od 63. Barišić), Duvnjak (od 71. Gašo), Slekovac, Stojaković, Magdić (od 46. Miško)

Trener: Tomislav Tomac

SAVA STRMEC: Ćutić, Novoselec, Filipović, Cerovečki, Frajt (od 77. Klemenčić), Kočnar (od 54. Barišić), Trgovčević (od 60. Voloder), Makarun, Cvetković, Zrnc (od 46. Mršić), Horvatinec

Igrač susreta: Ivan Slekovac (Moslavina)

Nakon početnog vodstva iz 12. minute (kada je strijelac bio Cvetković), gosti iz Strmca su stali pa je ostatak meča pripao domaćinima koji su s nova tri boda preskočili Savu na ligaškoj tablici. Lončarević je s dva pogotka do predaha preokrenuo stanje na semaforu, a u nastavku na listu strijelaca dopisao se rezervist Šenija potvrdivši tako ostanak svih bodova u Kutini.

Croatia (H) – Samobor 1:3 (0:2)

Neočekivano lagana pobjeda

HRASTJE – ŠRC Hrastje

Sudac: Jović (Zagreb)

Pomoćnici: Havranek i Bedeniković

Strijelci: 0:1 Regović(32), 0:2 Mišura(44 – 11m), 0:3 Gluić(60), 1:3 Pižir(64)

CROATIA HRASTJE: Kralj, Filipović (od 37. Stojanović), Fluka (od 81. Obad), Gotal, Lukić, Pižir, Šaško (od 69. Peteljak), Novački, Antolković, Grežina, Habajec (od 59. Zmazek)

Trener: Ante Babić

SAMOBOR: Braje, Kotoraš, Maruna, Severac, Mišura, Kostanjski, Burilo (od 64. Ibrahimović), Gluić (od 88. Noršić), Regović, Šarić, Petruša (od 76. Bišćan)

Trener: Davor Matić

Igrač susreta: Josip Braje (Samobor)

Neočekivano lagana pobjeda Samoboraca koji se s gostovanja u Hrastju vraćaju s punim plijenom. Nakon uvodno bolje igre domaćina i neiskorištene dvije prilike (obrana Braje i okvir vrata), gosti preuzimaju inicijativu i dolaze do rezultatskog plusa. Iz brze kontre Regović lovi domaću obranu nespremnu i lagano poentira za 0:1. Minutu prije odmora gostujuću prednost na dva gola razlike povećava Mišura udarcem s bijele točke. Početak nastavka ponovno je donio opasnije domaćine, ali još jedna kontra iz 60. minute, ovog puta s preciznim završetkom Gluića, donijela je kraj nadanja igračima Croatie u neki pozitivan krajnji rezultat. U 64. su domaćini preko Pižira malo „nagrizli“ rezultatski zaostatak, ali treća prvenstvena pobjeda Samobora ni u jednom trenutku nije došla u pitanje.

Nakon četrnaestog kola vodi Vrapče s 32 boda, drugo je Gaj Mače s 28, Sava je četrnaesta s 12, dok je Samobor na šesnaestom mjestu s 10 bodova.