NOGOMET - TOP-u bod, Zrinskom ništa

TOP - Rugvica 0:0

Dinamo (J) – Zrinski 3:0

(Pinheiro '12, Horvat '41, Barukčić '78)

Nakon četrnaestog kola vodi Lukavec s 34 boda, drugi je Dinamo (J) s 33, TOP je četrnaesti s 9, dok je Zrinski na šesnaestom mjestu s 3 boda.

1. županijska nogometna liga zapad – 14. kolo

NOGOMET - Porazi Bregane, Sloge i Klokočevca

Mladost (KD) – Sloga SU – ZA 2:0

(Olovec '14, Horvat '76)

Pušća – Sloga (B) 3:1

(Šikač '8, Nežić '59, Starjački '71; Maršić '51)

Tigar Rakitje – Bestovje 3:1

(M. Barun '30 '69, Pšeničnjak '85; Malenica '90)

Klokočevac – Jaska 2:3

(Beloša '42, Otmačić '79; Borković '2, '10, Koluder '27)

Novaki – Rakov Potok 2:3

(Pendić '6, Perak '31; Žlender '10, '14 '29)

Mladost (L) – Bregana 2:0

(Ivanic '8, '44)

Nakon četrnaestog kola vodi Rakov Potok s 37 bodova, druga je Mladost (L) s 32, šesti je Tigar Rakitje s 23 boda, sedma je Sloga SU - ZA s 22 koliko ima i osma Bregana, Klokočevac je jedanaesti sa 17 bodova, Bestovje je dvanaesto s 14 koliko ima i trinaesta Sloga (B), dok su Novaki na petnaestom mjestu sa 6 bodova.

5. Hinomoto IBK kup – Budimpešta, 10. studenoga

KYOKUSHIN - Mateo Ćosić osvojio zlato

KYOKUSHIN - Mateo Ćosić osvojio zlato-1

Hrvatski kyokushinkai savez na 5. Hinomoto IBK kupu, održanom 10. studenoga u Budimpešti, predstavljali su članovi hrvatskog IKO Matsushima ogranka Alen i Mateo Ćosić, Nika Šemeš i Bruno Stojanović iz svetonedeljske Domenice te Dominik Stanić i Ana Skukan iz samoborskog Fortisa.

Najuspješniji od naših natjecatelja na ovom međunarodnom natjecanju, na kojem je nastupilo oko 300 natjecatelja, bio je Mateo osvojivši zlato u srednjoj kategoriji mlađih kadeta, a nastupio je također i na natjecanju u katama.

U srednjoj kategoriji mlađih kadeta nastupio je i njegov brat blizanac Alen te osvojio broncu.

Nika Šemeš nastupila je u katama i u borbama u kojima je bila uspješnija osvojivši 3. mjesto u teškoj kategoriji mlađih juniorki.

Bruno Stojanović osvojio je dvije bronce, i to u katama juniora i u borbama juniora teške kategorije.

U teškoj kategoriji juniora nastupio je i Dominik, no njegov daljnji nastup na turniru te vjerujemo i konačan solidan rezultat, nažalost, bio je prekinut zadobivenom povredom nosa nedozvoljenom tehnikom od strane mađarskog borca u 2. kolu natjecanja.

Ana je nastupila u katama u kategoriji seniorki i osvojila srebro.

Album fotografija s turnira pogledajte na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia, a više o radu klubova Domenica Sveta Nedelja i Fortis Samobor pogledajte na www.karate-kyokushinkai.hr.

V.S.

Svetomartinski bridž turnir u Samoboru

BRIDŽ - Najbolji majka i sin Bilušić

Na samo Martinje, u nedjelju 11. studenoga, Športski bridž klub Samobor organizirao je, u svom sjedištu u Restoranu Samoborska oštarija u Samoboru, već tradicionalni bridž turnir u povodu Martinja.

U konkurenciji četrdeset natjecatelja prvo mjesto osvojio je par iz Zagreba, majka i sin Bilušić, drugo mjesto osvojili su natjecatelji Samoborskog športskog bridž kluba Darko Jesenšek i Ivo Gluščić, a treće opet mješoviti par iz Zagreba Ruso - Vištica. Uz čestitke im je pehare i medalje uručila tajnica kluba Sanja Zaradić.

Športski bridž klub Samobor nastavlja sa svojim redovitim turnirima utorkom i petkom u 18,30 u restoranu Samoborska oštarija i poziva sve zainteresirane bridžiste (ili one koji to žele postati) da im se pridruže. Športski bridž klub Samobor planira također organizirati napredne tečajeve, a tečaj za početnike početkom sljedeće godine. Sve informacije o upisu u klub i tečajevima potražite na www.sbksamobor.hr.