Na kraju prosuli bodove

STRMEC – Igralište SRC Lazina

Sudac: Mihaljinec (križanjće)

Pomoćnici: Makar i Gorše

Strijelci: 1:0 Frajt(10), 1:1 Mamić(57), 2:1 Horvatinec(60), 2:2 Turkalj(67), 2:3 Novinić(80)

SAVA STRMEC: Spudić (od 43. Čutić), Novoselec, Filipović, Cerovečki, Frajt (od 78. Kočnar), Šikić, Mršić (od 75. Voloder), Dragić (od 58. Trgovčević), Makarun, Cvetković (od 70. Klemenčić), Horvatinec

KARLOVAC 1919: Demirović, Marinić (od 46. Joha), Rakocija, Mičunović, Turkalj, Tonković (od 46. Magdić), Novinić, Mamić, Šušilović, Trajkov, Pausić

Trener: Sanjin Lucijanić

Crveni karton: Filipović(89)

Igrač susreta: Enes Novinić (Karlovac 1919)

Unatoč prednosti od 1:0 i 2:1 domaćini su nakon 90. minute morali stisnuti ruku gostima iz Karlovca koji su s minimalnom razlikom odnijeli sva 3 boda s Lazine. Susret je dobro počeo za domaćine koje u 10. minuti u početnu prednost dovodi Frajt. Gosti u 57. poravnavaju stanje na semaforu, no samo 3 minute kasnije Horvatinec ponovno gura Savu u minimalno vodstvo. Turkalj u 67. pogađa za 2:2, a na ulasku u posljednjih 10 minuta igre Novinić je najbrži na odbijenoj lopti koju po treći put šalje iza leđa Spudića. Imali su domaćini u sudačkoj nadoknadi veliku priliku za izjednačenje (rezultat koji bi bio i najrealniji po viđenoj igri), ali udarac Trgovčevića završio je na okviru vrata gosta iz Karlovca.

Samobor – Mladost (Z) 2:0 (0:0)

Odgurnuli se od dna

Sudac: Babić (Zagradci)

Pomoćnici: Draženović i Dujić

Strijelci: 1:0 Šarić(59), 2:0 Puškarić(60)

SAMOBOR: Alagić, Kotoraš, Maruna, Severac, Mišura, Kostanjski Puškarić (od 72. Stanić), Gluić (od 65. Regović), Ibrahimović (od 85. Stanić), Šarić (od 90. Bišćan), Burilo (od 81. Hanchi)

Trener: Davor Matić

MLADOST ZABOK: Mihovilić, Bajs (od 46. Srebačić), Kotarski, vančina, Deak, Frljužec, Bunčec (od 46. Krajačić), Hrastinski (od 68. Jelenčić), M. Kotarski, Turk (od 46. Kukina), Šćapec, V. Kotaski

Trener: Dražen Kovjanić

Igrač susreta: Josip Šarić (Samobor)

Nakon četiri kola posta Samoborci su upisali pobjedu s kojom su fenjer predali sada posljednje plasiranim Gradićima. Sve bitno na Gradskom stadionu dogodilo se sredinom nastavka i to u razmaku od jedne minute. Prvo je u 59. udarac Šarića uz malu pomoć grede završio u mreži gosta iz Zaboka, a šezdesetak sekundi kasnije igrač susreta Šarić našao se u ulozi asistenta – preciznu loptu u prostor koristi Puškarić i snažno odmjerenim udarcem sprema je iza leđa Mihovilića. Momčad iz Zagorja do kraja meča nije stavljala domaću obranu pred ozbiljnije kušnje pa konačna tri boda ni u jednom trenutku nisu bila upitna.

Nakon jedanaestog kola vode Vrapče i Gaj Mače s po 25 bodova, treća je Bistra s 22, Sava je četrnaesta s 9, dok je Samobor na petnaestom mjestu sa 7 bodova.