Načeo ih Kotarski

ZABOK – Igralište SC Zaseka

Sudac: Hrgović (Zagreb)

Pomoćnici: Iličić (Novska) i Krznarić (Kutina)

Strijelci: 1:0 V. Kotarski(6), 2:0 V. Kotarski(13), 3:0 V. Kotarski(31), 4:0 Bunčec(63), 5:0 Frljužec(70)

MLADOST ZABOK: Mihovilić, J. Kotarski, Vančina, Dean, Frljužec (od 73. Krajačić), Bunčec (od 70. Turk), Hrastinski, M. Kotarski, Draganić (od 46. Srebačić), V. Kotarski (od 76. Jurina), Desk (od 62. Kukina)

Trener: Dražen Kovjanić

SAVA STRMEC: Spudić, Novoselec, Filipović, Kočnar (od 67. čačić), Barišić (od 67. Klemenčić), Mršić, Dragić, Makarun, Cvetković, Voloder (od 58. Trgovčević), Horvatinec (od 76. Horvat)

Igrač susreta: Vinko Kotarski (Mladost)

Gosti iz Strmca već su nakon pola sata igre položili oružje i potpisali kapitulacija na gostovanju u Zaboku. Domaćini su nakon prvih 45 minuta igre, nošeni raspoloženim Kotarskim koji je postigao tri gola, otišli na nedohvatljivu prednost. Početni rezultat trajao je samo do 6. minute kada već spomenuti Kotarski postiže gol za 1:0. Isti igrač još u dva navrata (13. i 31.) nadmudrio gostujuću obranu za 3:0. U nastavku meča priču u Zagorju zaključili su Bunčec i Frljužec nanijevši tako Savi najteži poraz u dosadašnjem dijelu sezone.

Zelina – Samobor 3:0 (3:0)

Tri puta Borovčak

SVETI IVAN ZELINA – Gradski stadion

Gledatelja 90

Sudac: Brdarević (Jazavica)

Pomoćnici: Blagić (Sisak) i Božiček (Kutina)

Strijelci: 1:0 Borovčak(24 – 11m), 2:0 Borovčak(29), 3:0 Borovčak(45)

ZELINA: Jurić Bare, Jančetić (od 65. Posavec), Palčić, Radoš, Hrupec, Mikulinec, Bagavac (od 54. Kolar), Mačković (od 53. Yuri), Ovčar (od 73. Rodrigues), Skupnjak, Borovčak

Trener: Mario Rac

SAMOBOR: Braje, Regović, Maruna, Kotoraš, Mišura, Kostanjski, Burilo (od 46. Hanchi), Gluić (od 77. Bišćan), Ibrahimović (od 46. Stanić), Šarić (od 81. Vitko), Petruša (od 46. Severec)

Trener: Davor Matić

Igrač susreta: Tomislav Borovčak (Zelina)

S tri pogotka igrača susreta Tomislava Borovčaka domaćini su već u prvih 45 minuta igre riješili pitanje pobjednika. Prvi put se mreža Samobora tresla nakon udarca s bijele točke. Regović je neoprezno rukom igrao u kaznenom prostoru, a nakon dopuštenja suca Brdarevića domaći igrač po prvi puta vara vratara Samobora za 1:0. Četiri minute kasnije (u 29.) Borovčak se ponovno upisuje u listu strijelaca, a pred sam prvog dijela slijedi i hat – trick raspoloženog igrača s brojem 5 na leđima. U nastavku susreta u Zelini bez pogodaka, domaćin je sigurno održavao prednost, dok gosti nisu mogli probiti posljednju liniju obrane domaćina.

Nakon desetog kola vodi Gaj Mače s 24 boda, Vrapče je drugo s 22, Sava ja trinaesta s 9, dok je Samobor na šesnaestom mjestu s 4 boda.