Strijelci: 0:1 Karamatić(10 – 11m), 0:2 Jolić(12), 0:3 Zadro(85)

SAVA STRMEC: Spudić, Filipović, Cerovečki, Frajt, Kočnar, D. Barišić (od 75. Čaćić), Šikić, Mršić, Makarun, Cvetković, Voloder (od 68. Klemenčić)

Trener: Sven Raić

VRAPČE: Razum, Mioković, Zadro, Vrbat, Fajdiga (od 37. Rexhepi), Tabaković, Radanović (od 71. Završki; od 78. Salopek), Karamatić (od 85. Strmečki), Jolić, Brujić, Bogović (od 71. Švigir)

Trener: Željko Radišić

Igrač susreta: Božidar Karamatić (Vrapče)

Kup dvoboj protiv Hajduka tijekom tjedna nije umorio goste iz Vrapča koji su s dva brza gola u prvih 15 – tak minuta praktički osigurali pobjedu protiv oslabljenog domaćina koji nije mogao nadoknaditi neigranje četvorice standardnih prvotimaca. U desetoj minuti Frajt je skrivio najstrožu kaznu koju u 0:1 pretvara Karamatić. Dvije minute kasnije Brujić sjajno asistira Joliću koji još jednom u ranoj fazi susreta trese domaću mrežu. Domaćini su najbolje prilike za smanjenje prednosti gostiju iz Zagreba imali u prvom dijelu, ali niti Voloder niti Mršić nisu nadmudrili obranu Vrapča na čelu s bivšim Samoborcem Razumom. Nastavak donosi puko odrađivanje posla i još jedan pogodak u mreži domaćina čiji je autor bio Zadro pet minuta prije posljednjeg sučeva zvižduka.

Strijelci: 0:1 Čavala(60)

SAMOBOR: Braje (od 46. Alagić), Regović, Maruna, Kotoraš, Severec, Kostanjski, Puškarić (od 70. Bišćan), Ibrahimović, Šarić (od 46. Noršić), Burilo (od 46. Kižlin), Golubić (od 60. Gluić)

Trener: Davor Matić

GAJ MAČE: An. Trčak (od 46. Škof), Kreber (od 65. Martinić), Kralj, Krpanec, Iskrić, Bobinec (od 46. Čavala), Blagec, Vinčić (od 68. A. Trčak), Kipa (od 46. Kresonja), Oraić, Ščurić

Trener: Danijel Tomašković

Igrač susreta: Tomislav Čavala (Gaj Mače)

Slično kao u prošlom kolu kada su s minimalnih 1:0 pobijeđeni igrači Save Strmec, tako su i u ovom kolu igrači Samobora minimalno poraženi od strane vodeće momčadi prvenstva. Lider iz Zagorja čitavih 90 minuta nije opravdao status trenutačno vodeće momčadi prvenstva. Samoborci su (ponajviše) u prvih 45 minuta bili puno bolja momčad, no prilike Šarića i Hanachija su ostale nerealizirane. Nastavak je 60. minute donio isti slijed situacije kao i u prvom dijelu, no onda Čavala (koji je ušao u 46. minuti) koristi jedno upotrebljivo ubacivanje i iz blizine matira Braju za 0:1. Uz poneku priliku do kraja meča, Samoborci nisu uspjeli poravnati i doći do boda protiv organiziranog gosta koji je u obrambenom smislu odigrao bez pogreške. Kao utjeha Samoborcima ostaje dojam da pod novim trenerom Matićem igra u posljednja dva kola izgleda puno bolje nego u početnim prvenstvenim susretima.

Nakon sedmog kola vode Gaj Mače s 19 bodova, druga je Bistra s 17, Sava je dvanaesta sa 6, dok je Samobor na petnaestom mjestu s 4 boda.