Pomoćnici: Šarić (Velika Gorica) i Šekerija (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Blatančić(81), 0:2 Blatančić(84)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Prahin, Bevanda, Crnjac, Kovačević, Kukolja (od 46. Holetić), Masnjak, Valjak (od 80. Penezić), Franjičević, Sapanjoš

GORICA II: Debijađi, Jurić (od 46. Perić), D. Posavec, P. Posavec (od 46. Mandura), Božić, Krizmanić, Velić (od 46. Bakula), Blatančić, Roginić (od 62. Sudar), Šrolel, Borovec (od 46. Marelja)

Trener: Perica Vidak

Igrač susreta: Blatančić (Gorica II)

Na oproštaju od svojih navijača domaćini su se dobro držali protiv papirnatih favorita iz Velike Gorice, no nogometno kvalitetniji gost je u posljednjih 10 minuta riješio pitanje pobjednika. Sve do 81. minute mreže u Orešju su mirovale da bi onda Blatančić poentirao za 0:1. Samo tri minute kasnije pobjedu gostiju svojim drugim pogotkom potvrđuje isti igrač Gorice.

TOP – Lukavec 2:3 (0:2)

Gosti odnjeli bodove

KERESTINEC – SC Kerestinec

Gledatelja 80

Sudac: Anica Kumer (Breganica)

Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Kupres (Samobor)

Strijelci: 0:1 Skorin(5), 0:2 Peršin(9), 1:2 Sekulić(48), 1:3 Peršin(49), 2:3 Sekulić(83)

TOP: Maglica, Gabrica, Krnjus, Živko, Holetić, Pagadur (od 46. Brglez), Sekulić, Lončarić (od 75. Cvetković), Dizdarević, Hercigonja (od 46. Blažević), Mlinarić, Levanić

Trener: Tomislav Ćaleta

LUKAVEC: Luter, Krpan, Borković, Britvec, Mihanović, Peršin, Skorin, Ivić (od 55. Drk), Maslač, Hajduk, Hladni

Trener: Slaven Batovanja

Igrač susreta: Ivan Sekulić (Lukavec)

S dva gola u ranoj fazi susreta gosti iz Lukavca otišli su na dovoljnu prednost da do kraja dvoboja u Kerestincu održe minimalnu prednost koja je u konačnici bila dovoljna za pobjedu. Domaćini se od brzog minusa nisu oporavili sve do početka nastavka, a i onda kada je u 48. minuti Sekulić smanjio na 1:2 i donio nadu u povoljan rezultat, samo minutu kasnije Peršin svojim drugim pogotkom ponovno svojoj momčadi daje solidnu rezultatsku prednost. U 83. nakon nekoliko neiskorištenih prilika domaće navale Sekulić drugim pogotkom smanjuje na 2:3, ali preciznosti za nešto više u domaćim redovima više nije bilo.

Nakon 29. kola vodi Bistra sa 73 boda, drugi je Dinamo (J) sa 64, TOP je šesti sa 40, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu s 20 bodova.