Strijelci: 0:1 Benić (37), 0:2 Benić (39), 0:3 Benić (45), 0:4 Zefkić (49)

SAMOBOR: V. Bišćan, F. Bišćan, Golubić, Severec, Regović, Ovčariček, Bartol (od 77. Žunec), Aljinović, Hanachi (od 76. Voloder), Ibrahimović, Klemenčić (od 46. Kižlin)

Trener: Davor Orsag

JARUN: Miklec, Pavelić, Pavletić, Martinko, Tadić (od 81. Pavičić), Zefkić, Konjević (od 53. Bogović), Komarac (od 46. Ramić), Merlin (od 46. Sudec), Benić (od 49. Hercigonja), Martinović

Trener: Igor Lovrić

Igrač utakmice: Dario Benić (Jarun)

Za siguran ostanak u ligi Samoborcima je protiv novog člana 3. lige trebala pobjeda, no dvoboj protiv Jaruna bila je igra mačke i miša u kojoj domaći puleni nisu imali nikakve šanse. Gosti potpomognuti gromoglasnim navijanjem i vatrometom dostojnim solidne svadbe, od prve minute pokazali su zašto sljedeće sezone igraju u rangu višem od ovogodišnjeg. Nakon prvih pola sata bez golova, do odmora gosti iz Zagreba postižu tri pogotka (strijelac u sva tri navrata Benić) s kojima osiguravaju pobjedu. U nastavku se Samoborska mreža tresla samo u jednom navratu, a najzaslužniji za to je mladi Bišćan koji je s nekoliko sjajnih obrana (čak i najstroža kazna) minimizirao domaći poraz na najmanju moguću mjeru. Sudbina Samobora sljedeće godine je još nepoznata, ali najvjerojatnije je da igračima Davora Orsaga slijedi razigravanje s drugo plasiranom momčadi iz Jedinstvene županijske lige, a to je Dinamo iz Jakovlja. No, po prikazanoj igri u proljetnom dijelu prvenstva i u tim dvobojima će suparnici kluba iz Hebrangove biti veliki favoriti.

Slunj - Sava 0:2 (0:1)

Ima još nade za opstanak

SLUNJ – Stadion Zubac

Sudac: Hrgović

Pomoćnici: Barišić i Lang (svi iz Zagreba)

Strijelci: 0:1 Cerovečki(39), 0:2 Golubić(90)

SLUNJ: A. Jurčević, Radočaj (od 84. Holjevac), Špelić, Delić (od 81. Štefanac), Paulić, Požega (od 68. Pandža), Špehar, Dijanežević (od 62. Holjevac), Plivelić, Turkalj, J. Jurčević

Trener: Leon Čelan

SAVA STRMEC: Ćutić, Filipović, Cerovečki, Kočnar, Držić, Šikić, Makarun, Cvetković (od 76. Golubić), Brdarić, Gajger (od 46. Barišić), Horvatinec

Trener: Sven Raić

Igrač utakmice: Filip Brdarić (Sava)

Ovogodišnji ligaški put igrači Save završili su gostovanjem u Slunju gdje su kod istoimenog domaćina kojem je pobjeda bila potrebna za kakvu–takvu nadu u ostanak slavili rezultatom 0:2. Osim što su sebi priskrbili tri boda, ovom pobjedom pomogli su i Samoborcima kojima je direktni konkurent ostao praznih ruku i zbog lošije gol razlike na četrnaestom mjestu, jednom iza momčadi iz Hebrangove 45. Opuštenost je gostima omogućila lepršavu igru, dok je domaćinu borba za ostanak donijela grč zbog kojeg čitavih 90 minuta nisu igrali na potrebnoj razini. Gosti iz Strmca pred kraj prvog dijela dolaze u vodstvo zahvaljujući spretnosti Cerovečkog pred domaćim vratima. Potvrdu 12. ligaške pobjede igračima Svena Raića donosi Golubić u sučevoj nadoknadi drugog dijela.

Nakon posljednjeg, 30. kola, prvak su Ponikve sa 74 bodova, drugi je Jarun sa 72, Sava je osma s 41, dok je Samobor na trinaestom mjestu s 32 boda.