Mladost (P) - Samobor 5:1 (2:1)

PETRINJA – Gradski stadion

Sudac: Ranogajec (Zagreb)

Pomoćnici: Dolibašić i Rožić

Strijelci: 1:0 Matić(6), 1:1 Bartol(30), 2:1 Krmpotić (33), 3:1 Jandrić(63), 4:1 Krmpotić(68), 5:1 Gršić(90)

MLADOST PETRINJA: Kovačević, Barišić (od 87. Antunović), Bezić, Krsnik (od 61. Tomić), Filipović (od 46. Krovinović), Krmpotić, Živčić, Jandrić, Špišić (od 72. Gršić), Dolovčak, Matić (od 46. Marović)

Trener: Joso Šeperac

SAMOBOR: Kranjec, F. Bišćan (od 66. Kižlin), Noršić, Severec, Regović, Ovčariček (od 75. V. Bišćan), Bartol, Aljinović, Hanachi (od 46. Golubić), Ibrahimović, Klemenčić

Trener: Davor Orsag

Crveni karton: Noršić(79)

Igrač utakmice: Igor Krmpotić (Mladost)

Uvjerljiv poraz Samobora na gostovanju u Petrinji. Muke po vrataru Samobora Kranjecu počele su već u 6. minuti kada ga je direktno iz kornera Matić uhvatio na spavanju i svojoj momčadi donio gol za uvodnih 1:0. Goste rani minus nije obeshrabrio pa u 30. minuti na asistenciju Ibrahimovića Bartol poravnava na 1:1. No, samo tri minute kasnije sudac dosuđuje vrlo dvojben slobodni udarac na 20–ak metara kojeg majstorijom u 2:1 pretvara Krmpotić. Sredinom nastavka domaćini s nova dva gola (oba idu na dušu samoborskog vratara) odlaze na uvjerljivih 4:1, a nakon što u 79. gosti ostaju s 10 igrača na terenu (crveni karton Noršiću), konačni udarac u sudačkoj nadoknadi dolazi od Gršića koji po peti puta šalje loptu u samoborsku mrežu.

Sava – Polet (B) 2:1 (1:1)

STRMEC – Igralište Lazina

Sudac: Roksa (Farkašić)

Pomoćnici: Krnic i Bizjak (oba iz Siska)

Strijelci: 1:0 Cvetković(30), 1:1 Sučić(35 – 11m), 2:1 Novoselec(48 – 11m)

SAVA STRMEC: Razum, Novoselec, Cerovečki, Kočnar, Barišić, Držić, Halužan, Makarun, Cvetković, Brdarić (od 83. Gajger), Horvatinec

POLET BUŠEVEC: Bradić, Tičarić, Bačan, Pejak, Sučić, Zlodi, Šojić (od 75. Šćukanec), Grgić, Robić, Pavlović, Šegota

Trener: Joso Milunić

Igrač utakmice: Kruno Cvetković (Sava)

Od svojih navijača za ovu sezonu igrači Save oprostili su se ne baš bajnom predstavom koja je ipak bila dovoljna za minimalnu pobjedu protiv posljednje momčadi prvenstva. Od tri pogotka na Lazini jedini koji je došao iz igre bio je onaj vodeći domaćinov koji je nakon pola sata igre postigao Cvetković. Gosti s bijele točke poravnavaju samo 5 minuta kasnije (strijelac Sučić), a trobod domaćoj ekipi donosi na samom startu nastavka Novoselec nakon što je sudac Roksa još jednom bio primoran pokazati na bijelu točku.

Nakon dvadesetdevetog kola vode Ponikve sa 71 bodom, drugi je Jarun sa 69, Sava je osma s 39, dok je Samobor dvanaesti s 32 boda.

Jedinstvena županijska liga – 27. kolo

NOGOMET - TOP ispio Jamnicu

Jamnica – TOP 2:4 (1:3)

PISAROVINA – Igralište SC Jamnica

Sudac: Debogović (Bijela Gorica)

Strijelci: 0:1 Dizdarević(24), 0:2 Stanić(34), 1:2 Luketić(45), 1:3 Dizdarević(45), 1:4 Lončarić(60), 2:4 Turković(79)

JAMNICA: Žunec, J. Stupljanec, S. Stupljanec, D. Mravak, Čefko, Luketić, Turković, Čačković, Milatović (od 51. Žunec), J. Mravak, Živko

TOP: Maglica, Gabrica, Holetić, Pagadur, Mlinarić, Dizdarević, Jukić, Stanić (od 57. Lončarić), Hercigonja, Blažević, Levanić

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Aldin Dizdarević (TOP)

Posljednje plasirani domaćini pružili su slabi otpor gostu iz Kerestinca koji bez prevelike borbi slavi pobjedu od 2:4. U dresu TOP–a najbolji pojedinac bio je Aldin Dizdarević koji je s dva pogotka u prvih 45 minuta igre trasirao put prema pobjedi. Sekundirali su mu u prvom dijelu Stanić, a u nastavku Lončarić za ukupno četiri pogotka u mreži Žuneca. Za domaćine golove kozmetičke prirode postigli su Luketić i Turković, no to nije imalo nikakvog (bodovnog) efekta.

Sloga (O) – Dinamo (J) 0:3 (0:2)

OREŠJE – SC Orešje

Sudac: Šarić (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Vidaković(26), 0:2 Pinheiro(29), 0:3 Zrinjski(50)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Valjak, Čemgić, Franjičević, Crnjac, Holetić (od 67. Milković), Kukolja (od 65. Bevanda), Džolić (od 75. Markota), Škutin (od 34. Jež), Masnjak, Vučur

Trener: Marko Smiljanić

DINAMO JAKOVLJE: Pilski, Škrlin (od 60. Heric), Petir, Bjelobradić, Malić, Vidaković, Piškor, Suhina (od 46. Zrinjski), Jukić (od 67. Pirički), Horvat, Pinheiro

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Aranha Pinheiro (Dinamo)

Lijep nogomet koji je donio tri pogotka pokazali su gosti iz Jakovlja u Sportskom centru Orešje. Već nakon prve trećine susreta nogometaši Dinama otišli su na prednost od dva gola koju domaćini nisu mogli ni ugroziti svih 90 minuta. Početkom nastavka novim pogotkom u domaćoj mreži gost povisuje na 0:3 pa gotovo cijelo drugo poluvrijeme gledamo puko odrađivanje posla bez ikakve rezultatske promjene.

Nakon dvedesetsedmog kola vodi Bistra sa 70 bodova, drugi je Lukavec s 59, TOP je šesti s 39, dok je Sloga na petnaestom mjestu s 20 bodova.