VETERANI – PRIJATELJSKA UTAKMICA Borovo : Samobor 75:63 (33:32) (19:17, 14:15, 22:17, 20:14)

KOŠARKA - Zaslužena pobjeda domaćina

VETERANI – PRIJATELJSKA UTAKMICA
Borovo : Samobor  75:63 (33:32) (19:17, 14:15, 22:17, 20:14)

SAMOBOR: Župančić 8, Levanić, Džimbeg, Škiljan 16, Klupač 14, Golić 2, Ivanišević 10, Zadro 6, Pavšek 7; Trener: Miro Kelečić

BOROVO: Ravkić 17, Prša 9, Živković 2, Darda 4, Ramac 18, Lovetić, Dominiković 8, Pech 10, Vuković 7; Trener: Vuković

Veterani Samobora u prijateljskoj utakmici u Vukovaru izgubili su od veterana Borova rezultatom 75:63. U zanimljivoj utakmici obje ekipe se izmjenjuju u vodstvu do pred kraj treće četvrtine, kada domaćini odlaze na par koševa razlike. Stečenu prednost veterani Borova uspješno brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu.

Kod veterana Samobora istaknuli su se učinkovitošću Škiljan sa 16 i Klupač sa 14 koševa. Kod Borova najučinkovitiji su bili Ramac s 18 i Ravkić sa 17 koševa.

SENIORI – PRIJATELJSKA UTAKMICA Borovo : Samobor 96 : 101 (43:53) (24:26, 19:27, 37:22, 16:26)

KOŠARKA - Obranom do pobjede

SAMOBOR: Milakara, Alilović, Gionechetti 8, Mandalinić 19, Srabotnak 17, Kontak 7, Levanić-Kutni 20, Iviček 10, Jagodić 2, Jelić 18; Trener: Mirko Mandalinić

BOROVO: Šarac 4, Benković 1, Vuković, Bobinac 12, Kujundžić 21, Kozić 14, Rajšić 10, Radoš 11, Kapović 9, Krolo 14; Trener: Gunjević

Seniori Samobora u prijateljskoj utakmici u Vukovaru pobijedili su prvoligaša Borovo iz Vukovara rezultatom 96:101. Prvo poluvrijeme Samoborci su krenuli u utakmicu bez respekta protiv prvoligaša, pogađajući iz brzih kontranapada koš domaćina bez promašaja za vodstvo od 53:43. Početkom drugog poluvremena domaćini koriste umor i mali pad u igri Samoboraca te serijom trica dolaze do vodstva od 80:75.

U zadnjoj četvrtini Samoborci igraju super u obrani i vrlo brzo vraćaju prednost na deset koševa razlike, što im je na kraju bilo dovoljno za zasluženu pobjedu. Kod seniora Samobora istaknuli su se učinkovitošću Levanić-Kutni s 20, Mandalinić s 19 i junior Jelić s 18 koševa.

Kod Borova najučinkovitiji je bio Kujundžić s 21 košem.

Uz odigravanje prijatelskih utakmica seniora i veterana Samobora protiv seniora i veterana Borova, Samoborci su obišli i odali spomen palim braniteljima Vukovara.