Pomoćnici: Ranogajec i Hendak (svi iz Vrbovca)

Strijelci: 0:1 Stanić(13), 1:1 Trumbetaš(55), 1:2 Mlinarić(68)

LOMNICA: Trputec, Kos, Beg, Miljković, Arbanas, Grgić, Čurić, Grdenić, Ožvald, Trumbetaš, Dijanežević

Trener: Igor Mostarlić

TOP: Maglica, Krnjus, Holetić, Pagadur, Dizdarević, Jukić, Stanić, Hercigonja, Blažević, Živko, Levanić (od 66. Mlinarić)

Trener: Tomislav Čaleta

Igrač susreta: Tomislav Stanić (TOP)

Nakon dva uzastopna poraza igrači TOP – a vratili su se u pobjedničko raspoloženje te s minimalnih 1:2 upisali osmu prvenstvenu pobjedu. Iz prve prigode, u 13. minuti gosti dolaze u prednost. Dizdarević s lijeva nabacuje, a najbolje postavljen u gostujućem šesnaesterac je Stanić koji pogađa za 0:1. Domaćini u 55. minuti izjednačuju rezultat golom Trumbetaša. Desetak minuta kasnije trener TOP – a Čaleta u igru uvodi Mlinarića koji mu to samo dvije minute kasnije vraća s kamatama – druga lopta završava u mreži Lomnice. Do kraja susreta gosti bez problema održavaju stečenu prednost i ostavljaju domaćina praznih ruku.

Sloga (O) – Jamnica 2:0 (2:0)

Dva lijepa gutljaja

OREŠJE – Igralište Sloge

Sudac: Mužar (Velika Gorica)

Pomoćnici: Vitez (Zagreb) i Rožić (Velika Gorica)

Strijelci: 1:0 Vučur(26), 2:0 Škutin(30)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Kukolja, Prahin, Filipović, Crnjac, Kovačević (od 68. Džolić), Valjak (od 60. Jović), Škutin (od 63. Masnjak), Franjičević, Vučur, Sapanjoš

Trener: Marko Smiljanić

JAMNICA: K. Žunec, J. Stupljarec, S. Stupljarec, Mravak, Čefko, Kuketić, Turković, Milatović (od 46. Mikša), Babić, Živko, A. Žunec (od 70. Špišić)

Trener: Mladen Penezić

Igrač utakmice: Martin Škutin (Sloga)

Pobjedom nad Jamnicom igrači Sloge konačno su se riješili fenjera koji kod sebe drže od 4. kola i poraza protiv Laduča i u posljednju trećinu prvenstva ulaze sa solidnim šansama za očuvanje ligaškog statusa. Gosti su se od bodova oprostili već u prvih 45. minuta kada bolji domaćini biježe na 2 gola razlike. Za početno vodstvo u 26. pogađa Vučur, a samo 4 minute kasnije Škutin po drugi puta šalje loptu iza leđa Žuneca. U nastavku su domaćini nad gostima iz Pisarovine mogli popraviti gol razliku, ali samo zbog nepreciznosti domaće navale Jamnica bilježi „pristojan“ poraz.

Nakon 21. kola (dvadeset odigranih susreta) vodi Lukavec s 51 bodom, druga je Bistra s 49, TOP je sedmi s 29, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu s 15 bodova.