(Sudar '85; Mart. Nemčić '32, Cingulin 80 – 11 m, '83)

(Šarić '76, Stanec '88)

Dinamo (O) - Klokočevac 3:1

(Rubinić '68, Tandarić '74, Golubić '83; Bortas '50)

Sloga (B) – Vrh 0:0

Nakon osamnaestog kola (sedamnaest odigranih susreta) vodi Zrinski s 39 bodova, druga je Mladost (KD) s 35, Klokočevac (utakmica manje) je šesti s 24 boda, sedmo je Bestovje s 23, Novaki (utakmica manje) su deveti s 20 bodova, Bregana (utakmica manje) je deseta s 19 bodova, koliko imaju jedanaesti Tigar Rakitje i dvanaesta Sloga (B).

SENIORI – 2. liga Centar – 20. kolo

KOŠARKA - Povratak na drugo mjesto

KK IVANIĆ - KK SAMOBOR: 59:101 (35:55)

(17:24,18:31,9:20,15:26)

Suci: Galić, Čačić, Ljolje – Zagreb.

Gledatelja: 60.

KK SAMOBOR: Lovro Mandalinić 20, Bruno Levanić-Kutni 20, Niko Gril 16, Luka Živko 15, Josip Škara 12, Bruno Srabotnak 7, Lovro Jelić 5, Marko Šilobod 4, Karlo Filipović 2, Mateo Gionechetti-Prahin, Dario Gazić. Trener: Marin Sedlar.

KK IVANIĆ: Renato Havliček 18, Nikola Grobotek 12, Mario Kralj 8, Vedran Lukačević 6, Jan Mihaljević 4, David Božić 4, Filip Zajčić 4, Tomislav Magić 3, Matija Kušić, Hrvoje Božičević, Karlo Rešetar. Trener: T Đura.

Košarkaši Samobora u 20. kolu lige pobijedili su na gostujućem terenu ekipu Ivanića iz Ivanić Grada s rezultatom 59:101. S nekoliko početnih trica domaćini su poveli pet-šest razlike. Tada Samoborci igraju snažnije u obrani te brzim kontranapadima ostvaruju desetak koševa prednosti. Istom snagom Samoborci igraju tokom cijele utakmice tako da se razlika u njihovu korist povećava iz četvrtinu i četvrtinu te na kraju iznosi visokih 42 koša prednosti. Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Lovro Mandalinić i Bruno Levanić-Kutni sa po 20 koševa. Kod Ivanića najučinkovitiji je bio Renato Havliček s 18 koševa. Ovom pobjedom Samoborci su se vratili na drugo mjesto lige iza vodeće Dubrave.