Pomoćnici: Čunović (Gornja Zdenčina) i Kramarić (Jastrebarsko)

VATROGASAC ZDENCI: Polić, Tolić (od 65. Šavorić), Mekinec (od 74. Beluhan), Ladan, Miholić, Miletić, Lučić (od 46. Merkl), Šekrst, Horvat (od 89. Čerina), Đeno, Papić (od 46. Kartelo)

Trener: Ante Čorak

TOP: Maglica, Jukić, Krnjus, Pagadur, Holetić, Lončarić, Dizdarević (od 63. Veljačić), Stanić, Brglez, Hercigonja, Levanić (od 80. Blažević)

Trener: Tomislav Čaleta

Igrač susreta: Nikola Kartelo (Vatrogasac)

Pravodobnim izmjenama trener domaćina Čorak pogodio je dobitnu formulu koja je „vatrogascima“ na otvaranju sezone donijela minimalnu pobjedu. Nakon skromnog prvog dijela u kojem su gosti uspješno zaustavljali sve pokušaje domaćina, nastavka je donio promjenu „krvne slike“ u domaćim redovima. Kartelo je u 46. zamijenio Papića, a dvadesetak minuta kasnije lijepo prebacio istrčalog vratara TOP – a Maglicu i postigao gol vrijedan tri boda.

Sloga (O) – Lukavec 0:2 (0:1)

Lider prošetao kroz Orešje

OREŠJE – Igralište Sloge

Sudac: Šarić (Dugo Selo)

Pomoćnici: Šekerija (Velika Gorica) i Barkić (Dugo Selo)

Strijelci: 0:1 Skorin(24), 0:2 Britvec(74)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, J. Jović, Filipović, Crnjac, Jež (od 73. Markota), Kukolja (od 84. Valjak), Kovačević (od 84. Brlić), Škutin (od 75. Kharrat), G. Jović, Franjičević, Vučur

Trener: Marko Smiljanić

LUKAVEC: Luter, L. Hladni (od 64. V. Borković), Grdenić, Britvec (od 86. Hajduk), Mihanović, Peršin, L. Borković, Skorin, Maslač, Iv. Hladni, Tuka

Trener: Siniša Mioković

Igrač utakmice: Luka Borković (Lukavec)

Lider prvenstva uspješno je prošao gostovanje u Orešju i zadržao 5 bodova prednosti nad drugoplasiranom Bistrom. Domaćini su bolje krenuli u susret i već u 2. minuti Vučur puca, ali lopta prolazi tik uz stativu. U 15. opasno ubacivanje pred vrata gostiju, ali bez prave realizatorske završnice. U 25. gosti koriste svoju prvu priliku, iz neposredne blizine Skorin šalje loptu iza Gudževića. U drugih 45 minuta domaćini ponovno opasniji po vrata Lukavca, ali bez učinka. Grešku u domaćoj obrani u 74. koristi Britvec i odvodi svoju momčad na nedostižnu 0:2 prednost.

Nakon 17. kola (šesnaest odigranih susreta) vodi Lukavec s 39 bodova, druga je Bistra s 34, TOP je sedmi s 23, dok je Sloga (O) na šesnaestom mjestu s 9 bodova.

Bushido kup - Zagreb, 18. ožujka

KARATE - Najmlađi Samoborci uspješni

Zagrebački Karate klub Bushido organizirao je 18. ožujka 10. Bushido karate kup prijateljstva, koji je okupio čak 653 karateka iz sedam država Europe.

Karate klub Samobor je nastupio s devetero mladih kataša, koji su osvojili četiri medalje.

Idućeg vikenda KK Samobor nastupit će na dva turnira, u Rijeci i u Nedelišću.