Učenica OŠ Milana Langa u Bregani Petra Jurišić osvojila 6 medalja u plivanju na Regionalnom prvenstvu Hrvatske

PLIVANJE - Sjajna plivačica i učenica

Sjajna vijest stiže iz plivačkih krugova - Petra Jurišić, učenica OŠ Milana Langa iz Bregane osvojila je čak šest medalja na Regionalnom prvenstvu Hrvatske, održanom 27. i 28. siječnja u Zagrebu. Niz je impozantan: 100 m prsno – brončana medalja, 100 m slobodno – brončana medalja, 200 m prsno – brončana medalja, 4x100 m slobodno – zlatna medalja, 4x100 m mješovito – srebrna medalja, 4x100 m mješovito – srebrna medalja. Petra je, inače, članica natjecateljske ekipe HAPK Mladost, u kojem trenira čak 6 puta tjedno.

Uz sve navedeno, Petra je i sjajna učenica, koja marljivo i savjesno izvršava sve školske obveze i, baš kao i medalje, skuplja odlične ocjene. Pravi dokaz da se, ako se želi i trudi, sve može uskladiti.

U školi su ponosni na samozatajnu Petru, koja ne voli isticati svoje sportske uspjehe, no svojim radom naprosto se nameće kao uzor svim učenicima.