Zrinski – Sava (D) 3:2

Tigar Rakitje – Mladost (KD) 5:2

Sloga (B) – Novaki 3:2

Krašić – Klokočevac 4:1

Nakon 15. kola, polovice odigranih susreta, jesenski prvak je Zrinski s 36 bodova. Drugi je Rakov Potok s 33, Klokočevac je na petom mjestu s 24 boda, Bestovje je šesto s 23, Novaki su deveti s 20, Bregana je deseta s 18 bodova, koliko ima i jedanaesta Sloga (B), dok je Tigar Rakitje je dvanaesti sa 16 bodova.

Karate turnir - Trbovlje, 2. prosinca

KARATE - Iskra i Ana zlatne

KARATE - Iskra i Ana zlatne -1

Protekle subote, 2. prosinca, samoborski karatisti nastupili su na jednom od najstarijih europskih karate turnira, onom u Trbovlju. To je bio 45. po redu turnir u starom slovenskom rudarskom gradu. Na jubilarni turnir domaćinima se odazvao 841 natjecatelj iz 14 država. Samoborci su nastupili sa 6 natjecatelja i osvojili su 5 medalja.

Natjecanje za Samoborce je odlično otvorila državna prvakinja Iskra Majsec u kategoriji kata učenica, superiorno osvojivši zlatno odličje.

Nakon nje na tatami je izašla najbolja samoborska sportašica Ana Lenard te je uvjerljivo slavila u kategoriji seniorki do 61 kg.

Odličan nastup imale su Maja Lenard i Silvia Buzaljko u kategoriji seniorki do 68 kg, gdje su obje osvojile brončano odličje.

Na kraju je odlična Silvia Buzaljko osvojila broncu i u otvorenoj kategoriji, čime je potvrdila svoju dobru formu za ekipno Prvenstvo Hrvatske.

U svakom slučaju ovaj turnir u Trbovlju poslužio je kao odlična provjera forme pred ekipno Prvenstvo Hrvatske na kojem će samoborske samurajke sudjelovati sredinom mjeseca u Zagrebu.