18. memorijalni turnir u čast na poginule bojovnike Domovinskog rata grada Zagreba - Zagreb, 13. svibnja

KARATE - Samoborcima šest zlata

KARATE - Samoborcima šest zlata-1

U subotu, 13. svibnja, Karate klub Stijena iz Zagreba bio je odličan organizator 18. po redu memorijalnog turnira u čast na poginule bojovnike Domovinskog rata grada Zagreba. Na turniru je nastupilo ukupno 403 natjecateljki i natjecatelja iz 50 klubova Hrvatske.

Karate klub Samobor je također tradicionalno uzeo učešće na ovom memorijalnom turniru te je sa svojim sportašicama i sportašima osvojio ukupno deset medalja (6 zlata, 2 srebra i 2 bronce), čime je u ukupnom plasmanu osvojio drugo mjesto.

Posebno treba istraknuti "zlatne" Roka Vuksanovića (2 zlata), Iskru Majsec, Anu Terihaj, Mislava Blažekovića i Leonarda Šogorića.

Za jedan dio mladih natjecatelja KK Samobor ovaj turnir je poslužio za stjecanje neophodnog iskustva te je bio jako dobar trening za stjecanje novih karate znanja.