Radoš odnio dva boda

IVANIĆ GRAD – Igralište SRC Zelenjak

Sudac: Matijašec

Pomoćnici: Družanović (oba iz Zaprešića) i Krušlin (Ključ Brdovečki)

Strijelci: 0:1 Holetić Kralj (21), 1:1 Sekulić(32 - ag), 1:2 Holetić Kralj(52), 1:3 Pipić(73), 2:3 Radoš(79), 3:3 Radoš(86)

NAFTAŠ IVANIĆ: Leš, Kelšin (od 63. Marković), Marić (od 71. Jagodin), Lasić (od 46. Marković), Korman, B. Bilandžija, Maras, Radoš, Tadić (od 75. Ptičar), Spudić, Krsnik

Trener: Patrik Oković

TOP: Starčević, Jukić, Krnjus, Buden, Holetić – Kralj, Sekulić, Stanić (od 75. Tubikanec), Živković, Levanić (od 84. Ačkar), Mlinarić (od 63. Marić), Đurić (od 46. Pipić)

Igrač utakmice: Boris Radoš (Gorica)

U dvoboju momčadi iz donjeg doma tablice domaćini su se sa dva gola u posljednjih 10 minuta spasili od poraza od već ubilježenog poraza. Gosti su golovima Holetić – Kralja (2) i Pipića otišli na opipljivu prednost od dva gola razlike, no ni to nije obeshrabrilo domaćina koji se ne predaje pa u posljednjoj šestini susreta korpulentni Radoš u dva navrata nadmudruje TOP – ovu obranu za konačnih 3:3 i podjelu bodova.

HNK Gorica II - Sloga (O) 4:0 (3:0)

Banović, Banović, Banović...

MIČEVEC – Igralište SRC Mičevec

Sudac: Okroša (Zagreb)

Pomoćnici: Jukić i Hendak (oba iz Vrbovca)

Strijelci: 1:0 Banović(9), 2:0 Banović(14), 3:0 Banović(19), 4:0 Radoš(80 – 11m)

HNK GORICA II: Jurić, Curek (od 69. Matić), Desput, Šoštarec, Radoš, Krizmanić (od 77. Smolković), Matošević, Povoljnjak (od 50. Tadić), Banović, Lučić (od 64 Turkalj), Humeljak

Trener: Perica Vidak

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Jolić, Marković (od 70. Čengić), Holetić (od 66. Perišić), Kovačević (od 79. Penezić), Masnjak (od 79. Valjak), Miletić (od 76. Markota), Kukolja, Vučur, Sapanjoš

Igrač utakmice: Petar Banović (Gorica II)

Uvjerljiva predstava Gorice i njihovog najboljeg igrača Banovića koji je praktički sam pobijedio momčad iz Orešja. Već do 20. minute domaćini su krilima Banovića osigurali trobod. Broj „9“ u domaćim redovima je pogocima u 9., 14. i 19 minuti četvrtoj momčadi prvenstva osigurao nedostižnu prednost. U drugom dijelu domaćini su nametnuli mirniji tempo pa nije bilo previše opasnosti pred vratima gosta. Za Slogu je najbolju priliku početkom nastavka propustio Kukolja (udarac tik iznad prečke), a šlag na domaću pobjedu dolazi u 80. minuti kada je Banović nepropisno zaustavljen, a bijele točke za 4:0 precizan Radoš.

Nakon 27. kola vodi Croatia (H) s 55 bodova, druga je Jamnica s 53, TOP je jedanaesti s 31, dok je Sloga (O) na petnaestom mjestu s 22 boda.