Nastavljen negativni niz

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Šantorić (Laduč)

Strijelci: Novak i Žiljak (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Ložnjak(21), 0:2 Bušić(40), 0:3 Bušić(66), 0:4 Ložnjak(75), 1:4 Beloša(85 – 11 m)

BREGANA: Milaković, Prelec (od 80. Belan), Crnković (od 55. Bratelj), D. Babojelić, Andabak, I. Babojelić (od 46. I. Milaković), Škacan, Beloša, Šteko (od 46. I. Štibić), Vapnar, Stanec

Trener: Goran Grdinić

MLADOST KLINČA SELA: Bilobrk, Blažinčić, Sirovica, Kožarec, Carin (od 70. Kelečić), Bušić, Hasanović, P. Stunja, V. Stunja (od 70. Kegljević), A. Stunja, Ložnjak

Igrač utakmice: Darijo Bušić (Mladost)

Iako su gosti u Breganu stigli sa samo 13 igrača, niz loših rezultata Bregane se protegnuo i na ovo kolo. Gosti na predah odlaze s dva gola vodstva, a najbolju priliku za domaćine propustio je Stanecu samom startu utkmice. U nastavku bolja igra momčadi s Grablica mogla je bila nagrađena u 56. minuti kada Beloša puca iz slobodnog udarca, ali smanjenje prednosti Mladosti onemogućava prečka. Susret je riješen u 66. minuti kada Bušić postiže svoj drugi pogodak, a 15 minuta prije kraja meča na neugodnih 0:4 postavlja Ložnjak. Za domaćine je počasni pogodak postigao Beloša s bijele točke pet minuta prije kraja susreta.

Novaki - Zrinski 3:3 (0:1)

Ni Ištuk nije pomogao

NOVAKI – SC Novaki

Sudac: Cikojević (Samobor)

Pomoćnici: Ljubej i Povrženić (Strmec Samoborski)

Strijelci: 0:1 Ištuk(27), 0:2 Ištuk(48), 0:3 Ištuk(53), 1:3 Gestić(68), 2:3 Stanec(76 – 11 m), 3:3 Mataušić(88)

NOVAKI: M. Čakanić, Binički (od 46. Vitko), Žugec, Barbarić, Janjić, Gestić, Bilogrević, Žganjer, Borić (od 46. Mamić), Stanec (od 77. Iv. Čakanić), Mataušić

ZRINSKI: Cvetković, Kalmeta (od 46. Dom. Vrančić), Blažević, Pavlović, Brdarić, T. Vrančić, Šicl, A. Horvat, Draclin, Koletić (od 77. Rapaić), Ištuk

Igrač utakmice: Jurica Ištuk (Zrinski)

Nakon što su u prošlom kolu prosuli prednost od tri gola, u ovom kolu igrači Novaka su se vratili iz „mrtvih“ te nadoknadili istovjetnu prednost gostiju iz Farkaševca. Nakon dvije promašene prilike domaćina, gosti dolaze na „štih“ i zahvaljujući raspoloženom Ištuku (hat – trick) odlaze na uvjerljiva tri gola prednosti. U posljednjih 20 minuta domaćini rade pravi come back te golovima Gestića i Mataušića iz igre i Staneca iz najstrože kazne po drugi put zaredom osvajaju bod konačnim rezultatom 3:3.

Sava (D) – Bestovje 1:1 (0:0)

Španjol oteo dva boda

DRENJE – Igralište Save

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Kramarić i Drkulec (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 0:1 Antunović(83), 1:1 Španjol(90)

SAVA DRENJE: Suljić, Glivarec, Gotal (od 69. Braje), Španjol, M. Jagustović (od 76. Vuković), Husta (od 60. L. Vrhovski), M. Frkanec, I. Frkanec, Preskar, T. Šoštarić, D. Jagustović (od 56. Matanić)

Trener: Miroslav Šorgić

BESTOVJE: Rebrović, Đurđević, Stanić, Tolić (od 76. Vajić), Mišić (od 61. Žaja), Vlašić, Pavlović, Gržan, Kapus, Šikić, M. Šoštarić

Trener: Robert Šoštarić

Igrač utakmice: Branko Španjol (Sava)

Susret treće i pete momčadi prvenstva ponudio je solidnu kvalitetu nogometa koji je tek u posljednjih 10 minuta rezultirao golovima. U drugih 45 minuta prilike su bile češće, no mreže su mirovale sve do 83. minute. Tada je Antunović prebacio loše postavljen živi zid i matirao nemoćnog Suljića. Domaćini su ipak smogli snage za izjednačenje, u 90. je gostujuća obrana zaboravila na Španjola koji to koristi i svojoj momčadi donosi bod.

Nakon 22. kola vodi Dinamo (J) s 53 boda, drugi je Krašić sa 41, Bestovje je šesto s 37, Zrinski je deseti s 25 bodova, Bregana je dvanaesta s 22, dok su Novaki na trinaestom mjestu s 21 bodom.