Pomoćnici: Osvaldić i Jurasić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Kovačko(10), 2:0 Kostanjski(36), 2:1 Brajko(60)

SAVA STRMEC: Šimić, Novoselec, Filipović (od 85. Mihelčić), Frajt, Kočnar (od 62. Gulić), Trgovčević (od 83. Stanić), Halužan (od 90. Cvetković), Maruna, Kovačko (od 75. Šarić), Kostanjski, Gavran

Trener: Davor Orsag

UDARNIK: Kranjčec, Šarić, Mihanović (od 46. Pralas), Ladović, Brajko, Stojić (od 65. Grdenić), Kelava, Ramljak (od 83. Šimić), Petković, Maričević, Džaja

Trener: Damir Biškup

Igrač utakmice: Bruno Kovačko (Sava)

Nakon pobjede protiv drugoplasiranog Španskog prije dva kola, novi veliki skalp na Lazini – igrači Davora Orsaga zasluženo su svladali vodeći Udarnik s minimalnih 2:1. Prvi dio pripao je u potpunosti domaćinu koji nakon malo više od pola sata igre vodio s 2:0. U 10. minuti igrač susreta Kovačko sjajno kontrolira jedan dubinski pas i uz mali odbijanac od obrambenog igrača dovodi Savu u prednost. Kod drugog gola Kovačko je također imao prste: ovoga puta sjajno je poslužio Kostanjskog koji po drugi puta matira Kranjčeca za povećanje prednosti momčadi iz Strmca. U drugom dijelu lider prvenstva se budi, no u 60. udarac Trgovčevića prečka zaustavlja da se i on upiše u listu strijelaca. Gosti nakon te prilike Save odmah smanjuju na 2:1 (strijelac Brajko), a najbolju priliku za povratak u egal Kurilovčani imali su u 67. kad novi pokušaj Brajka odlazi tik iznad prečke Šimićevog gola. Ostatak vremena Savini igrači su uspjeli sačuvati minimalno vodstvo za vrijednu pobjedu pred domaćim navijačima.

Nakon 23. kola vodi Udarnik s 53 bodova, drugo je Špansko s 50, dok je Sava na šestom mjestu s 34 boda.

1. županijska liga zapad – 21. kolo

NOGOMET - Po bod Zrinskom, Bregani i Novakima

Bestovje – Jaska 2:0 (1:0)

Pobjedom "skočili" za 4 mjesta

BESTOVJE – SC Bestovje

Sudac: Šantorć (Laduč)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Moštak(38), 2:0 Mišić (48 – 11m)

BESTOVJE: Rebrović, Đurđević (od 84. Martić), Šantalab, Stanić, Tolić (od 46. Antunović), Mišić (od 76. Žaja), Gržan (od 46. Vlašić), Kapus, Moštak (od 70. Vajić), Šikić, M. Šoštarić

Trener: Robert Šoštarić

JASKA: Budiščak, Gustetić (od 69. Gornik), Španić, Miljević, Majdandžić, Mravunac, Jurinić, K. Novosel (od 63. Šerić), Bunda (od 57. Lončarić), Šolčić, Borković

Trener: Damir Katovčić

Igrač utakmice: Hrvoje Šikić (Bestovje)

Pobjedom protiv Jaske igrači Bestovja su „skočili“ na čak 4. mjesto tablice što im je najbolja pozicija u ovoj sezoni izuzmemo li sam početak prvenstva. Nakon dvije početne prilike gosta, domaćini preuzimaju inicijativu i pred kraj prvog dijela dolaze u vodstvo. Akciju domaćina kreirali su Kapus, Gržan i Šikić, a finalizaciju posla obavio je Gržan. Na samom početkom nastavka igrači Bestovja prelomili su susret u svoju korist: Kapus je povlačenjem za dres od gostujućeg braniča Budiščaka zaustavljen u prodoru, a jedanaesterac je sigurno realizirao Mišić za krajnjih 2:0.

Mladost (KD) – Novaki 3:3 (0:2)

Pulek u 90. oteo dva boda

KRAJ DONJI – Igralište Mladosti

Sudac: Sakoman (Zagreb)

Pomoćnici: Gvozdanović i Bela (oba iz Jastrebarskog)

Strijelci: 0:1 Borić(15), 0:2 Mataušić(33), 0:3 Gestić(55), 1:3 Bilogrević(78), 2:3 Sutlar(79), 3:3 Pulek(90)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Coner (od 73. Sutlar), Cimprešak (od 62. T. Ivanuš), Debogović, Horvat (od 66. Štefanović), I. Ivanuš (od 83. Drozdek), Pulek, Gaiser, Nežić (od 62. Mandić), Nemčić, Zrnc

Trener: Dario Ivanuš

NOVAKI: M. Čakanić, Žugec, Barbarić, Rajh, Gestić, Bilogrević, Živko, Borić (od 90. I. Čakanić), Stanec, Žganjer (od 88. Binički), Mataušić

Igrač utakmice: Sutlar (Mladost)

Unatoč tri gola prednosti u 78. minuti igre, gosti iz Novaka nisu uspjeli napustiti Kraj Donji s punim bodovnim plijenom. Sve dobro što su gosti napravili u malo manje od sata igre, kada su golovima Borića, Mataušića i Gestića otišli na lijepih 0:3, u posljednjih 12 minuta domaćini su preko Sutlara, Bilogrevića i Puleka uspjeli poništiti i zaslužiti vrijedan bod za svoju momčad. Pobjedom bi gosti malo odmaknuli od samog dna tablice, a ovako ostaju i dalje na trinaestoj poziciji s 20 sakupljenih bodova.

Sloga (B) - Bregana 1:1 (0:0)

Miroljubivi susjedski remi

BREZJE – SC Brezje

Sutkinja: Marija Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Kumer (Breganica) i Petrić (Lug Samoborski)

Strijelci: 0:1 Beloša(48), 1:1 D. Burnik(53)

SLOGA BREZJE: Jelić, D. Karabelj, Rupčić, A. Burnik, Janjić, D. Burnik, Bošnjak, Barač (od 65. Dankić), Aščić, K. Bošnjak, Oštir (od 78. Fabijan)

Trener: Hrvoje Komar

BREGANA: Štibić, Prelec, M. Škacan, Andabak, Lehpamer (od 89. Čučić), Babojelić, Beloša, Ovčarić, Matijaščić, F. Škacan, Copić (od 78. Vapnar)

Trener: Goran Grdinić

Igrač utakmice: David Burnik (Sloga)

Susjedskim remijem svakoj momčadi je pripao po bod s kojim gosti mogu biti zadovoljniji obzirom na njihovu poziciju na tablici. U prvom dijelu domaćini opasniji, no u 3 navrata udarci prema vratima Bregane ne završavaju na željenom mjestu. U 48. minuti preko Beloše Bregana dolazi u minimalnu prednost, no domaći igrači su se brzo „složili“ i samo 5 minuta kasnije poravnali na konačnih 1:1.

Zrinski – Mladost (L) 1:1 (0:1)

Bod ipak premalo

Sutkinja: Čunović (G. Zdenčina)

Pomoćnici: Solenički i Vujčec

Strijelci: 0:1 J. Kajfeš(31), 1:1 Grgečić(51)

ZRINSKI: Cvetković, Ratešić (od 80. M. Horvat), D. Vrančić (od 16. Koletić), Zrinjan, Blažević, T. Vrančić, Šarić, Pavlović, Draclin, Grgečić, Marić (od 46. Ištuk)

MLADOST LUKA: Grba, Kuš, J. Kajfeš, M. Kajfeš, Masnjak, Ferreira De Sena (od 29. Tresk), Stiperski, Cingulin, Borovnak, Kahlina, Sukser

Trener: Predrag Tresk

Crveni karton: Stiperski(65)

Igrač utakmice: Goran Grba (Mladost)

Obzirom na događanja na terenu, igrači Zrinskog ne mogu biti zadovoljni sa osvojenim bodom. Prvo ime susreta bio je gostujući vratar Grba koji je u posljednjih pola sata igre sjajnim obranama izluđivao domaće napadače. Gosti su u Farkaševac stigli sa samo 12 igrača pa su i prije početka susreta bili autsajderi. To ih nije spriječilo da povedu u 31. minuti kada na obranu domaćeg vratara Cvetkovića najbolje reagira Kajfeš i odbijanac posprema u domaću mrežu. Domaćini su do egala stigli početkom nastavka kada svoj golgeterski niz nastavlja Grgečić. Posljednjih 25 minuta domaćini su imali igrača više, no sjajni Grba uspio je sačuvati svoju mrežu od novih pogodaka pa gosti vrlo zadovoljni napuštaju Široki grm

Nakon 21. kola vodi Dinamo (J) s 52 boda, drugi je Krašić sa 40, Bestovje je četvrto s 36, Zrinski je deseti s 24 boda, Bregana je dvanaesta s 22, dok su Novaki na trinaestom mjestu s 20 bodova.