Pomoćnici: Debogović (Bijela Gorica) i Benković (Zaprešić)

TOP: Kos, Jukić, Kutija (od 77. Holetić – Kralj), Buden, Krnjus, Stanić (od 64. Žitković), Tubikanec, Starčević, Sekulić (od 87. Blagec), Levanić (od 72. Marić), Djurić

Trener: Berislav Gluić

CROATIA HRAŠĆE: Pintar, Rac (od 65. Bičak), Filipović (od 60. Cmeković), Dujmić, Oroz, Stojanović, Pižir (od 90. Mrazović), Mahnet, K. Antolković, Fluka, Lukić (od 72. M. Antolković)

Trener: Mario Rac

Igrač utakmice: Zvonimir Kos (Croatia)

Jedan pogodak drugoplasirane Croatie iz Hrastja bio je dovoljan za odnošenje svih bodova iz Kerestinca. U prvih 45 minuta najveću priliku smo vidjeli pred gostujućim vratima, ali siguran pogodak Sekulića spriječio je okvir vrata. U nastavku su gosti počeli preuzimati kontrolu u igri pa u 72. minuti ne baš najbolja reakcija vratara TOP – a na udarac Fluke donosi promjenu na semaforu u gostujuću korist. Domaćini do kraja susreta pokušavaju doći do izjednačenja, no veća uzbuđenja ipak su viđena pred domaćim vratima, koje je nakon brzih kontranapada gostiju, jedva sačuvala domaća jedinica Kos.

Sloga (O) – Laduč 2:1 (1:1)

Vratili se pobjedama

OREŠJE – Igralište SC Orešje

Sudac: Širić (Zagreb)

Pomoćnici: Radić i Mihalj (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Jež(18), 1:1 Matejaš(38), 2:1 Franjičević(60)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Jež, Prahin, Malečić (od 70. Holetić), Kovačević (od 56. Masnjak), Kukolja, Marković, Franjičević, Sapanjoš (od 79. Kharrat), Vučur

LADUČ: Lopatić, Nikolić, Anđelić, Boranić, Ištuk, Bjelobradić, Šoštarić, Lenić, Salija, Matejaš, Đeno

Trener: Davor Debogović

Igrač utakmice: Zvonimir Franjičević (Sloga)

„Proklizavanje“ u prošlom kolu protiv Bistre (poraz 0:4) igrači Sloge iz Orešja brzo su nadoknadili protiv Laduča koji je u ovom susretu bio papirnati favorit, obzirom na stanje na tablici. Prvi dio završen je 1:1, a prvi su u prednost došli domaćini golom Ježa. Prednost Orešjana trajala je 20 minuta kada rezultat u egal vraća Matejaš. Točno nakon sata igre Franjičević po drugi puta baca prednost na domaću stranu. Nakon toga domaćini pojačavaju obranu i uspješno brane minimalnu prednost s kojom upisuju petu prvenstvenu pobjedu.

Nakon 20. kola vodi Jamnica s 40 bodova, druga je Croatia (H) s 39, TOP je deveti s 26, dok je Sloga (O) na trinaestom mjestu s 20 bodova.