MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – PLAY OFF 2. kolo - polufinale Fortuna - Samobor 66:67 (37:28) (16:12, 21:16, 14:25, 15:14)

KOŠARKA - Obranom do tijesne pobjede

MLAĐI KADETI – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – PLAY OFF 2. kolo - polufinale
Fortuna - Samobor 66:67 (37:28) (16:12, 21:16, 14:25, 15:14)

SAMOBOR: Mixich 7, Mustafić, Rubinić 18, Sedlar 10, Klišanić 20, Rešetar, Mucak 6, Jelić 6, Mihalić; Trener: Krešimir Klupač

FORTUNA: Martinčić 18, Škoda, Harnić 4, Vukmanić 11, Gredelj, Brekalo 2, Frančešević 6, Romić, Mikšić 13, Kostančar, Grubišić, Gašparić 12; Trener: Hegeduš

U 2. kolu - polufinalu play off-a mlađi kadeti Samobora su na gostujućem terenu u dramatičnoj završnici pobijedili ekipu Fortune iz Zaprešića rezultatom 66:67, ekipu koja je u regularnom dijelu sezone bila uvjerljivo prva. Iako je početak utakmice nagovještavao pobjedu Fortune, a početkom drugog poluvremena su imali najveću prednost od 11 koševa prednosti, Samoborci su tada frenetičnom obranom i koševima u seriji uspjeli doći do izjednačenja. Zadnjih desetak minuta ekipe se doslovno mijenjaju svako malo u vodstvu te nakon velike borbe spretnija i sretnija ekipa Samoboraca u posljednjim sekundama preko svog najboljeg igrača utakmice Klišanića pogotkom iz slobodnog bacanja dolazi do velike i zaslužene pobjede za finale lige.

Iako je cijela ekipa Samoboraca zaslužna za pobjedu, valja istaknuti najučinkovitije igrače Samoboraca - Klišanića s 20 i Rubinića s 18 koševa.

Kod Fortune najučinkovitiji je bio Martinčić s 18 koševa.