NOGOMET - Porazi Bestovja, Zrinskog i Bregane

Potpuni raspad domaćina

BREGANA – Igralište Grablice

Sudac: Kožarec (Bregana)

Pomoćnici: Hodak (Stupnik) i Božić (Samobor)

Strijelci: 0:1 Borić(14), 0:2 Gestić(38), 0:3 Žganjer(41), 1:3 Ovčarić(45), 1:4 Gestić(53), 1:5 Stanec(77–ag), 1:6 Borić(86), 1:7 Žganjer(88)

BREGANA: Milaković, Stanec, Crnković, Čučić, Lehpamer, Horvat, K. Vapnar (od 66. Močan), Ovčarić, Beloša, Škacan, Copić (od 88. L. Vapnar)

Trener: Mario Makarun

NOVAKI: Čakanić, Rajh, Žugec, Janjić, Gestić (od 84. Binički), Bilogrević, Živko, Borić (od 70. Modrić), Čakanić, Žganjer, Mataušić

Igrač utakmice: Jurica Gestić (Novaki)

Novo loše izdanje Bregane u ovom jesenskom ciklusu. Nakon teškog poraza u 9. kolu od Dinama iz Jakovlja (0:10) u ovom kolu su kroz Grablice promarširali igrači Novaka koji su uvjerljivo slavili 7:1. Gol Ovčarića za smanjenje gostujuće prednosti na 3:1 u 45. minuti nagovijestio je možebitni preokret u nastavku, ali potpuni raspad domaćina pokrenuo je Gestić svojim drugim golom u 53. minuti. Na njega su se nadovezali igrači Novaka s još nova tri gola u mreži Milakovića koji je nemoćan čak 7 puta morao po loptu u mrežu.

Sloga (B) - Zrinski 1:0 (0:0)

Burnik odnio bodove

BREZJE – SC Brezje

Sudac: Munić (Samobor)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Sanja Petrić (Lug Samoborski)

Strijelci: 1:0 D. Burnik(68)

SLOGA BREZJE: Jelić, Rupčić, Jurić, Janjić, Bošnjak, A. Burnik, Fabijan (od 61. Aščić), Ivanković, Oštir (od 66. Vlašić), Golubić, D. Burnik

Trener: Hrvoje Komar

ZRINSKI: Cvetković, Prelec, Dan. Vrančić, Pavlović, Brdarić, G. Horvat, Mihelčić, A. Horvat, Koletić, Blažević

Igrač utakmice: David Burnik (Sloga Brezje)

Nova potvrda sada već tradicionalno loših izdanja momčadi Zrinskog u jesenskom dijelu prvenstva stigla je i u susretu protiv složnih igrača iz Brezja. Domaćini su jednim, ali vrijednim golom osigurali pobjedu. Najbitniji trenutak susreta zbio se u 68. minuti kad Burnik matira nemoćnog Cvetkovića za krajnjih 1:0.

Dinamo (J) – Bestovje 1:0 (0:0)

Skoro iznenadili lidera

JAKOVLJE – Igralište Dinama

Sudac: Solenički (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Lucija Sakoman (Zagreb) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Žaper(62)

DINAMO JAKOVLJE: Pilski, Gotal, Petir, Heric (od 46. Vidaković), Škrlin Batina, Piškor, Kovačiček (od 60. Božić), Vrabec (od 90. Keškić), Kukec, Žaper (od 81. Babić), Zrinski (od 46. Šikač)

Trener: Ivica Pintarić

BESTOVJE: Rebrović, Đurđević, Horvat, Kapus, Kozić, Šantalab, Gržan (od 80. Vukelić), Antunović, Moštak, Šikić, Mišić

Trener: Robert Šoštarić

Igrač utakmice: Elvis Škrlin Batina (Dinamo)

Lider prvenstva dobrano se pomučio za novu pobjedu koju je ostvario tek u drugih 45 minuta igre protiv raspoloženog Bestovja. Nova tri boda (za ukupna 33) domaćini su zadužili nakon sata igre. Žaper je u 62. iskoristio nepažnju u gostujućoj obrani i svladao Rebrovića za minimalnu pobjedu momčadi iz Jakovlja.

Nakon 14. kola vodi Dinamo (J) s 33 boda, drugi je Krašić s 29 (-1 utakmica), Bestovje je šesto s 21 bodom, Bregana je osma s 20, Zrinski je jedanaesti sa 14 bodova, koliko imaju i četrnaesti Novaki.