NOGOMET - Pobjede Bestovja, Novaka i Bregane

Pomoćnici: Matijašec (Zaprešić) i Lacković (Jablanovec)

Strijelci: 1:0 Gestić(10), 1:1 Rajh(50 – 11m), 2:1 Mataušić(80 – 11m)

NOVAKI: Čakanić, Binički (od 46. Vitko), Žugec, Barbarić (od 40. Janjić), Rajh, Gestić, Bilogrević, Živko, Borić (od 89. Žabić), Matijević (od 66. Žganjer), Mataušić (od 88. Filković)

Trener: Ferdo Kamenčić

DINAMO OKIĆ: Sablić, Jambrović, Jusup, Pinturić, Tandarić, Golubić, Smičiklas, Nesić, Volarić, Bašić, Kelečić

Trener: Darko Župan

Igrač utakmice: Jurica Gestić (Novaki)

Pobjedom protiv petoplasiranog Dinama iz Okića momčad Novaka je stigla do treće prvenstvene pobjede. U 10. minuti Gestić golom donosi prednost na domaću stranu. U nastavku sudac Hribar je lak na zviždaljci pa dva puta pokazuje na bijelu točku. Iz prve najstrože kazne gosti poravnavaju na 1:1 (Rajh u 50.), a iz drugog udarca s kreča trobod Novakima donosi Mataušić u 80. minuti.

Bestovje – Pušća 3:0 (0:0)

Lako protiv fenjeraša

BESTOVJE – SC Bestovje

Sudac: Vujčec

Pomoćnici: Bašić (Jastrebarsko) i Čunović (Gornja Zdenčina)

Strijelci: 1:0 Mišić(52), 2:0 Mišić(60), 3:0 Moštak(85)

BESTOVJE: Rebrović, Đurđević, Kostanjski (od 67. Horvat), Kapus, Šoštarić, Kozić, Žaja (od 60. Gržan), Antunović, Moštak, Šikić, Mišić (od 79. Šantalab)

Trener: Robert Šoštarić

PUŠĆA: Barač, N. Jelačić, J. Jelačić, Brekalo (od 46. Gorupec), Brlečić, Perica (od 46. Percela), Horvatin (od 46. Novak), Bzik, Bernardić, Bregar, Božić

Trener: Zvjezdan Brlek

Igrač utakmice: Mišić (Bestovje)

Posljednja Pušća nije se dobro prevela na gostovanju u Bestovju. Nakon bonace u prvom dijelu, susret je prelomljen u prvih 15 minuta nastavka. Mišić je u dva navrata (52. i 60. minuta) izbjegao pažnji gostujuće obrane i matirao Barača. Potvrda sedme prvenstvene pobjede domaćina stiže u 85. kada Moštak pogađa za konačnih 3:0.

Zrinski – Bregana 2:4 (1:1)

Gosti šokirali domaće

FARKAŠEVAC – Igralište SC Široki grm

Sutkinja: Jurinić (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Kupres (Mala Rakovica) i Rešetar (Samobor)

Strijelci: 0:1 Ovačrić(6), 1:1 Mihelčić(43 – 11m), 1:2 Vapnar(51), 1:3 Škacan(73 – 11m), 1:4 Štibić(88), 2:4 Ištuk(89 – 11m)

ZRINSKI: Ratešić, Prelec, Vrančić, Šicl, Brdarić, G. Horvat, Šarić (od 66. Jagodić), Mihelčić, Blažević, Koletić, Ištuk

Trener: Denis Murić

BREGANA: Milaković, Babojelić (od 76. Turovec), Povh (od 61. Močan), Lehpamer, Horvat, Stanec, Vapnar, Ovčarić, Škacan, Beloša, Crnković (od 71. Štibić)

Trener: Mario Makarun

Crveni karton: Makarun(44)

Igrač utakmice: Sebastijan Ovčarić (Bregana)

Gosti su već u 6. minuti šokirali domaćine ranim pogotkom. Ubačaj pred Ratešićeva vrata najbolje koristi Ovčarić za 0:1. Silni pokušaji domaćina za izjednačenjem urodili su plodom tik pred odmor kad iz dvojbeno dosuđenog jedanaesterca poravnava Mihelčić. Umjesto da domaćini nastave s pritiskom i boljom igrom iz prvog dijela, u nastavku igrači Zrinskog padaju u tempu pa Bregana neočekivano lako dolazi do pobjede. U 51. Šicl oklijeva i gubi loptu koja dolazi do Vapnara koji precizno pogađa „malu mrežicu“ za 1:2. Ubrzo Škacan s bijele točke povisuje na 1:3, a onda i zamjena Štibić preciznim udarcem još jednom svladava Ratešića. Točku na i postavlja Ištuk trećim jedanaestercem na susretu.

Nakon 13. kola vodi Dinamo (J) s 30 bodova, drugi je Krašić s 29, Bestovje je šesto s 21, Bregana je osma s 20 bodova, Zrinski je jedanaesti sa 14, dok su Novaki na četrnaestom mjestu s 11 bodova.