Pomoćnici: Rončević i Barkić (svi iz Dugog Sela)

Strijelci: 1:0 I. Kos(60 – 11m), 1:1 Holetić – Kralj(90)

MRACLIN: Dražić, Čičak, J. Domitrović, Bobesić, Ćevid, J. Cvetnić, Hrženjak (od 63. Starčević), Ž. Cvetnić, A. Domitrović, Onić (od 61. Rus), I. Kos

TOP: Kos, Jukić (od 65. Ačkar), Žitković, Kutija, Krnjus, Buden, Pipić, Đurić (od 50. Holetić – Kralj), Gluić (od 46. Špehar), Starčević, Levanić (od 70. Gondžić)

Trener: Berislav Gluić

Crveni karton: Starčević(60)

Igrač utakmice: Dominik Holetić – Kralj (TOP)

Gostovanje u Mraclinu trebao je biti lakši posao za Kerestinčane obzirom da su domaćini do ovog kola bili posljednja momčad na tablici bez upisane pobjede. No, na kraju su favorizirani gosti u posljednjim minutama spašavali bod kojeg im je u sudačkoj nadoknadi donio Holetić – Kralj. Domaćini su do prednosti došli u 60. minuti kada je Kos s bijele točke matirao svog prezimenjaka Kosa. Da stvar za momčad trenera Berislava Gluića bude i gora, crveni karton je usput dobio i Starčević pa su „Topnici“ u lov po bod krenuli s 10 igrača. Zasluženu podjelu bodova je na kraju donio Holetić – Kralj potvrdivši tako svoju dobru formu, jer je u posljednja tri nastupa postigao tri pogotka.

Kupinec – Sloga (O) 3:1 (1:1)

I treći poraz za redom

KUPINEC – Igralište u Kupincu

Sudac: Družanović (Zaprešić)

Pomoćnici: Blažević (Prigorje Brdovečko) i Horvatić (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Všetečka(3), 1:1 Sapanjoš(12), 2:1 Všetečka(60), 3:1 Mrvac

KUPINEC: Žunec, Janječić (od 68. N. Golojuh), Fabek (od 46. Pendić), M. Golojuh, Nimac, Patljak (od 90. Čunović), J. Mravak, Všetečka (od 85. Mrvac), Anić, D. Mravak (od 65. Matasić)

Trener: Tomislav Kelava

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović (od 83. sastić), Crnjac, Bojić (od 68. Vučur), Škutin (od 66. Masnjak), Ivanović (od 54. Kruhek), Marković, Franjičević, Golubić (od 62. Kukolja); Sapanjoš

Igrač utakmice: Krunoslav Všetečka (Kupinec)

Treći uzastopni poraz pretrpjeli su igrači Sloge na gostovanju u Kupincu. Domaćini vode već od treće minute kad Všetečka prvi puta matira Gudževića. Desetak minuta kasnije Sapanjoš vraća stvari na početak, a s tih 1:1 se odlazi na predah. U nastavku domaćini pojačavaju gas, posebno Všetečka, koji je u pucačkoj formi bio i u 60. minuti pa su domaćini ponovno u prednosti. Kroz razrijeđenu obranu Sloge u sudačkoj nadoknadi poentira i Mrvac za konačnu 3:1 pobjedu domaćeg Kupinca.

Nakon 7. kola vodi Sutla sa 16 bodova, druga je Jamnica s 15 TOP je šesti s 12, dok je Sloga (O) na trinaestom mjestu s 5 bodova.