Pomoćnici: Barkić i Bergovac (svi iz Dugog Sela)

Strijelci: 0:1 Mostarlić(28), 0:2 Mostarlić(42 – 11m), 0:3 Trumbetaš (86)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović (od 61. Bojić), Prahin, Malečić, Kruhek, Škutin, Luka Masnjak, Marković, Franjičević (od 77. Holetić), Ivanović (od 46. Golubić), Ivanović (od 46. Golubić), Sapanjoš (od 70. Vujnović), Vučur

LOMNICA: Pogledić, Blažević, Čurić, Arbanas (od 90. A. Krizmanić), Kljujić (od 79. Trumbetaš), Čurić, Polak, Štuban (od 88. Beg), D. Krizmanić (od 90. Sudar), Bojčić, Mostarlić

Trener: Igor Mostarlić

Igrač utakmice: Igor Mostarlić (Lomnica)

Igor Mostarlić, trener – igrač gostiju iz Donje Lomnice s dva je gola i asistencijom odveo svoju momčad do uvjerljive pobjede u Orešju. Prvi gol gostujući napadač postiže u 28. minuti udarcem s ruba 16 metara. Na 0:2 Mostarlić pogađa s bijele točke tik pred odmor nakon što je ga je solo prodoru prekršajem zaustavio domaći branič Prahin. Konačni pečat na pobjedu Lomnice postavlja svježi Trumbetaš (u 79. ušao u igru) glavom na asistenciju a koga drugoga nego Mostarlića.

TOP – Kupinec 1:0 (0:0)

Gondžić za tri boda

Sudac: Matijašec (Zaprešić)

Pomoćnici: Pirša (Donja Zdenčina) i Horvatović (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Gondžić(86)

TOP: Kos, Holetić – Kralj (od 55. Mlinarić), Ačakr (od 81. Špehar), Kutija, Krnjus, Buden, Žitković, Jukić (od 57. Starčević), Djurić, Gluić, Levanić (od 70. Gondžić)

Trener: Berislav Gluić

KUPINEC: Požega, Janječić (od 72. N. Golojuh), Fabek, Nimac (od 57. Popović), M. Golojuh, Kolar, Patljak, Všetečka, Matasić, Anić (od 64. J. Mravak), D. Mravak

Trener: Tomislav Kelava

Igrač utakmice: Robert Gondžić (TOP)

Kasnim pogotkom igrači TOP - a upisali su treću uzastopnu pobjedu i stigli do samo 2 boda zaostatka od vodećeg dvojca Croatie i Sutle. Izjednačen meč riješen je u domaću korist nakon kornera u 86. minuti kojeg je najbolje ispratio Gondžić i zatresao mrežu Kupinca. Prije toga domaćini su u izjednačenom dvoboju imali terensku inicijativu tako da pobjeda nije nezaslužena.

Nakon 6. kola vode Croatia (H) i Sutla sa po 13 bodova, TOP je peti s 11, dok je Sloga na dvanaestom mjestu s 5 bodova.

Pomoćnici: Drkulec i Kramarić

BREGANA: Štibić, Stanec, Runtas (od 59. Crnković), Ramić, Lehpamer, Povh (od 59. Horvat), Ovčarić, Beloša (od 75. Kovačić), Radovanić (od 46. Copić), Škacan, Babojelić (od 46. Matijaščić)

Trener: Mario Makarun

MLADOST LUKA: Grba, Ostrež, Lež, Šunde, Ružić, Petek (od 56. Kuš), Katić, J. Kajfeš, Pokupec, Borovnjak, M. Kajfeš

Trener: Predrag Tresk

Igrač utakmice: Goran Grba (Mladost)

Velika neefikasnost igrača Bregane rezultirala je samo mršavim bodom protiv „mladostaša“ iz Luke. Cijeli sijaset izglednih prilika domaćini nisu uspjeli iskoristiti i tako potvrditi bolju igru u svih 90 minuta. Dobro izdanje gostujućeg vratara Grbe dodatan je faktor koji je gostima donio vrijedan bod.

Bestovje - BSK 2:0 (1:0)

Četvrta pobjeda u sezoni

BESTOVJE – SC Bestovje

Gledatelja 30

Sudac: Vujčec (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Ljubej (Strmec) i Milaković (Hrastina)

Strijelci: 1:0 Kuna(24 - ag), 2:0 Mišić(70)

BESTOVJE: Marko Đurđević, Kapus, Mini (od 41. Andrijević), Stanić, Mat. Đurđević, Kozić, Žaja (od 65. Vrčković), Antunović, Moštak, Šikić, Mišić

Trener: Robert Šoštarić

BSK: Marić, Marojević, Dumančić, Bajrić, Ivanić, Bubalo, Kuna, Kartelo, Paleščak, Blažević (od 67. Krpan), Jambrešić

Trener: Miroslav Galić

Igrač utakmice: Mario Antunović (Bestovje)

Nova pobjeda Bestovja (četvrta u sezoni) za dodatno učvršćivanje u samom vrhu 1. županijske lige zapad. Gosti iz Brdovca su u rezultatskom minusu od 24. minute: Mišićev udarac pogađa stativu od koje se lopta odbija i nesretno pogađa Kunu koji tako postiže autogol. Domaćini trobod osiguravaju sredinom nastavka s bijele točke. Matija Đurđević srušen je izglednoj poziciji, a s kreča je neumoljiv bio Mišić za konačnih 2:0.

Rakov Potok – Novaki 2:1 (1:0)

Domaći opravdali ulogu favorita

RAKOV POTOK – Igralište Rakovog Potoka

Sudac: Sopić (Galgovo)

Pomoćnici: Oslaković (Domaslovec) i Božić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Fabek (6 – 11m), 2:0 Filković(69 – ag), 2:1 Mataušić(90 – 11m)

RAKOV POTOK: Čičak, Bejić (od 55. Josipović), Golub, Fabek (od 76. Vajić), Piplica, Pezelj, Jupić, Hasanović, Vonić, Tolić (od 90. Jurinec), Luntarec

Trener: Robert Blažinović

NOVAKI: Divković, Vitko, Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Čakanić, Bilogrević, Žganjer, Bungić (od 62. Filković), Matijević (od 46. Egri), Mataušić

Igrač utakmice: Ivan Piplica (Rakov Potok)

Igrači Rakovog Potoka već u 6. minuti opravdavaju status favorita kad s bijele točke za 1:0 pogađa Fabek. Sredinom nastavka Filković nenamjerno šalje novu loptu iza leđa Divkovića, a utješni gol za posljednje plasiranu momčad lige postiže Mataušić s kreča u sudačkom dodatku.

Mladost (KD) – Zrinski 2:1

Nakon 5. kola vodi Dinamo (J) s 15 bodova, drugi je Rakov Potok s 12 koliko ima i treće Bestovje, Bregana je sedma sa 6 bodova (-1 utakmica), Zrinski je jedanaesti sa 4, dok su Novaki na šesnaestom mjestu s jednim bodom.