Međužupanijska nogometna liga središte – 2. kolo Radoboj - Sava 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Cigula(28 – 11m), 1:1 Šarić(48)

RADOBOJ: Pelin, Tušek (od 67. Šalković; od 87. Vidović), Hrvoj, Krkalo (od 46. Mikša), Vuzem, Medved, Majcenić, Cigula (od 60. Tkalčević), Korenić, Varjačić, Pastorčić

Trener: Željko Tihava

SAVA STRMEC: Razum, Novoselec, Frajt, Šarić (od 67. Kočnar), Halužan, Ovčariček, Maruna, Grčić (od 82. Brekalo), Kostanjski, Vranković (od 76. Gavran), Guliš

Trener: Zoran Vukelić

Igrač utakmice: Nikola Korenić (Radoboj)

„Nulu“ iz prvog kola igrači Save su djelomično ispravili odigravši u Radoboju s istoimenim domaćinom 1:1. Poveli su domaći izabranici golom s bijele točke. Pregrubo je u naletu zaustavljen Korenić, a najstrožu kaznu u minimalnu prednost pretvara Cigula. Početkom nastavka gosti love priključak s domaćinima i ujedno prvi prvenstveni bod: u gužvi pred Pelinom najprisebnije reagira Šarić i pogađa za najrealniju podjelu bodova.

Nakon 2. kola vode Karlovac 1919, Udarnik i Zagreb II sa po 6 bodova, dok je Sava na trinaestom mjestu s 1 bodom.

Strijelci: 0:1 Bradvić(81)

BREGANA: Štibić, Runtas, Crnković, Andabak, Erceg, Babojelić (od 54. Močan; od 82. Štiglić), Beloša, Ovčarić, Matijaščić, Škacan, Radovanić (od 62. Kovačić)

Trener: Mario Makarun

JASKA: Budinščak, Šimanović, Majdandžić, Cuković, Jurinić (od 90. Vidaković), Bradvić, Novosel (od 90. Lončarić), Ivančić (od 71. Sertić), Borković, Bucković, Španić

Trener: Damir Katovčić

Igrač utakmice: Mislav Bradvić (Jaska)

Minimalna pobjeda Jaske u Bregani s maksimalnim upitnikom. Za goste je naime cijeli susret odigrao Jurinić koji je ovaj dvoboj trebao preskočiti zbog tri žuta kartona prikupljena na kraju prošle sezone. Bregana je uložila žalbu pa ćemo vidje tko će slaviti za zelenim stolom. Na zelenom terenu bolji su bili gosti koje je Bradvić dovukao ka trobodu kasnim golom u 81. minuti. Za domaćine najbliži pogotku Ovčarić čiji je prvi ovosezonski gol spriječio okvir vrata.

Bestovje – Rakov Potok 0:4 (0:3)

Sjajan start gostiju

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Povrženić (Strmec Samoborski)

Strijelci: 0:1 Tolić(7), 0:2 Žlender(12), 0:3 Tolić (34 – 11m), 0:4 Žlender(69)

BESTOVJE: Rebrović, Mini, Kapus, Kozić, Stanić, Mišić, Đurđević, Starjački, Moštak, Antunović, Ivanetić (od 68. Vrčković)

RAKOV POTOK: Čičak, Cesarec, Bejić (od 72. Sviben), Josipović (od 53. Hasanović), Fabek, Piplica, Žlender, Jupić, Tolić (od 67. Vonić), Karlović, Puntarec

Trener: Robert Blažinović

Igrač utakmice: Dalibor Žlender (Rakov Potok)

Novi ligaš u ovoj konkurenciji je uvjerljivo protutnjao kroz Bestovje i slavio s 0:4. Domaćina je razmontirao prošlosezonski TOP – ov dvojac Žlender – Tolić, svaki postigavši po dva gola. Nakon pola sata igre momčad iz Rakovog Potoka imala je prednost od tri gola, da bi u nastavku igrač susreta Žlender s još jednim golom potvrdio sjajan start gostiju.

Pušća - Zrinski 0:0

Gosti ipak zadovoljni

DONJA PUŠĆA – SRC Pušća

Sudac: Vujčec (Klinča Sela)

Pomoćnici: Batušić (Cvetković) i Drkulec (Donja Purgarija)

PUŠĆA: Barač, Božić, Jelačić, Horvatin, Brekalo (od 69. Filković), Perica, Starček (od 46. Bregar), Bernardić, N. Starjački, M. Starjački (od 35. Brlečić)

Trener: Zvjezdan Brlek

ZRINSKI: Ratešić, Prelec (od 46. Šarić), Vrančić, Pavlović, A. Horvat (od 46. Baltić), G. Horvat, N. Horvat, Brdarić (od 68. Šicl), Draclin (od 79. Rapaić), Grgečić, Koletić (od 46. Blažević)

Igrač utakmice: Marko Bernardić (Pušća)

Svakom po bod nakon 90 minuta igre u Donjoj Pušći. Domaćini su imali više od igre (posjed lopte i prilike) i zasigurno mogu biti više nezadovoljni konačnim učinkom. Za remi igrači Pušće mogu kriviti sami sebe obzirom da je loptu s bijele točke početkom nastavku visoko iznad prečke poslao Perica. Od gostiju smo više očekivali (obzirom na solidne rezultate u pripremnom razdoblju), no tek je početak sezone, a prilika za popravak dojma ima u izobilju.

Mladost (KS) – Novaki 3:1 (1:0)

Sami sebi najveći neprijatelji

KLINČA SELA – Igralište Mladosti

Sudac: Krušlin (Ključ Brdovečki)

Pomoćnici: Matijašec i Žiljak (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 1:0 Gržan(5 – ag), 2:0 Bušić(51), 2:0 Kelečić(58), 3:1 Matijević(78)

MLADOST KLINČA SELA: Marčinković, Kelečić, Blažević, Sirovica, Kožarec, Cerin (od 73. Ložnjak), Bušić, Hasanović, Jakšić (od 69. Matko), V. Stunja (od 64. Kegljević), A. Stunja

NOVAKI: Divković, Stanec (od 67. Egri), Marko Žugec, Barbarić, Janjić (od 46. Mario Žugec), Gržan (od 78. Čakanić), Bilogrević, Žganjer, Borić, Matijević, Čakanić (od 63. Širanović)

Igrač utakmice:

Loš start za goste koji su sami sebe svladali u 5. minuti susreta. Gržan je neoprezno sproveo loptu u vlastitu mrežu. Susret u Klinča Selu domaćini su prelomili početkom drugog dijela. Prvo je u 51. strijelac bio Bušić, a sedam minuta kasnije na nedostižnih 3:0 povisuje Kelečić. Počasni gol gostiju iz Novaka djelo je Matijevića iz 78. minute.