Pomoćnici: Gvozdanović i Drkulec (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 Butković(16), 2:0 Fišer(52), 2:1 Golubić(59), 2:2 Vučur(85)

KLAS: Filipović, Butković (od 86. A. Jelić), K. Celčić, D. Jelić, Marinčević, Tadić, Fišer, Bedeković, Gusak, M. Celčić, Bubalo

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Jež (od 76. Bevanda), Lovro Masnjak (od 22. Golubić), Crnac, Kruhek, Kukolja (od 85. Bojić), Luka Masnjak (od 63.Vučur), Marković, Franjičević, Ivanović (od 55. Holetić)

Igrač utakmice: Tomislav Vučur (Sloga)

S vrijednim bodom iz prvog ovosezonskog gostovanja u Mičevcu vraćaju se igrači Sloge. Domaćin je bolje otvorio susret i u 16. minuti preko Butkovića poveo s 1:0. Gosti su u još nezavidnijoj poziciji početkom drugog dijela kao prednost Mičevčana poduplava Fišer. Ubrzo na 2:1 smanjuje Golubić (u 22. minuti zamijenio Lovru Masnjaka), a pogodak vrijedan podjele bodova Slogi donosi njihov trener – igrač Vučur pet minuta prije konačnog sučeva zvižduka.

Bistra – TOP 4:2 (2:1)

Moglo je i gore

BISTRA – SC Bistra

Sudac: Marinčević (Mičevec)

Pomoćnici: Čužić i Rožić (oba iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Smolčić(3), 2:0 Mravunac(5), 3:0 Smolčić(42), 3:1 Gondžić(47), 3:2 Holetić(57), 4:2 Mravunac(69)

BISTRA: Huskić, Vrabec (od 81. Posavec), Barun, Ištuk, M. Marić (od 57. Jedvaj), Brezak (od 68. Kukec), Đurđević (od 62. Vicić), Žlebački, Šutalo (od 77. A. Marić), Mravunac, Smolčić

Trener: Ninoslav Kordić

TOP: Klos, Tuškan (od 75. Blažević), Špehar (od 78. Cvetković), Krnjus, Kutija, Buden, Levanić, Gondžić (od 50. Mlinarić), Holetić, Gluić, Pipić (od 70. Đurić)

Trener: Berislav Gluić

Igrač utakmice: Luka Mravunac (Bistra)

Već u početnih pet minuta domaćini golovima Smolčića i Mravunca odlaze na 2:0. "Točku na i“ dobre predstave igrača Bistre u prvom dijelu zaključuje Smolčić svojim drugim golom za nedostižnih 3:0. Gosti su se „sabrali“ na odmoru pa u 47. Gondžić, a u 57. Holetić vraćaju susret u totalnu neizvjesnost. Raspoloženi Smolčić je u 69. promiješao obranu TOP–a i nesebično poslužio Mravunca kojem nije bilo teško po drugi put zatresti mrežu Klosa i tako osigurati sve bodove za svoju momčad.