Strijelci: 1:0 Trgovčević(9–11m), 1:1 Jurak(15), 1:2 Marton(55)

SAVA STRMEC: Razum, Novoselec, Sudar (od 64. Gavran), Trgovčević (od 84. Grčić), Matošević, Halužan (od 60. Šarić), Ovčariček, Maruna (od 72. Brekalo), Kostanjski, Stanić (od 46. Kočnar), Guliš

Trener: Zoran Vukelić

ZAGREB II: Javor (od 46. Gašparić), Pralas, Pintarić, Jurak, Čengić, Primorac, Medić, Sekulić (od 46. Marton), Patafta, Jazvić, Travaglija

Trener: Goran Vincetić

Igrač utakmice: Pono Pintarić

Uvodni poraz u Strmcu pokazao je igračima novog/starog trenera Zorana Vukelića da će u novoj sezoni među jačom konkurencijom biti potrebno uložiti puno više nogometne vještine za repriziranje prošlogodišnjeg hvale vrijednog poduhvata i uvjerljivog osvajanja naslova. Iako, stvari su na Lazini krenule kako su i stale u prošloj sezoni – gosti već u 9. minuti nepropisno zaustavljaju Josipa Matoševića koji je u nezaustavljivom prodoru pa sudac Roksa pokazuje na bijelu točku s koje je neumoljiv Trgovčević. Druga momčad prošlogodišnjeg prvoligaša Zagreba samo šest minuta kasnije vraća stvari na početak – Jurak finišira akciju gostujuće navale za 1:1. Do odmora bez golova da bi početkom nastavka Pintarić asistirao, a drugi put loptu iza leđa Razum „spremio“ Marton. U posljednjih 10 minuta domaćini su mogli u potpunosti promijeniti stanje na semaforu, ali prilike Kočnara i Šarića odlaze u nepovrat.