TOP torpediran

STRMEC – SRC Lazina

Sudac: Čužić

Pomoćnici: Mihalj i Meić (svi iz Velike Gorice)

Strijelci: 1:0 Kostanjski(4), 2:0 Ovčariček(15), 3:0 M. Matošević(30), 4:0 Kostanjski(50), 5:0 Trgovčević(60), 6:0 Brajković(61)

SAVA STRMEC: Razum, Novoselec, Kočnar J. Matošević, M. Matošević, Ovčariček (od 46. Gavran), Maruna (od 55. Frajt), Kostanjski (od 60. Brajković), Župančić (od 46. Trgovčević), Čakanić, Mihelčić

TOP: Kos, Cvitanović, Buden, Kutija, Novak (od 55. Hudi), Jukić, Levanić, Mesić, Blažević, Špehar, Radoš

Trener: Žarko Šetka

Igrač utakmice: Filip Kostanjski (Sava)

Visokom pobjedom igrači Save su se oprostili od svoje Lazine i navijača te još jednom pokazali odnos snaga u Jedinstvenoj županijskoj ligi ove sezone. Ukupno šest golova u mreži TOP - a, pravilno raspoređenih po 3 u svakom poluvremenu, bez isticanja pojedinaca (samo Kostanjski dva gola, ostali po jedan) samo su potvrdili dominaciju Strmčana koji su se prošetali i kroz proljetni dio prvenstva bez previše poteškoća. Nakon posljednjeg sučeva zvižduka domaćim igračima svečano je uručen i pehar osvajača lige pa je slavlje s navijačima koji su ih pratili cijelu sezonu moglo početi.

Laduč – Sloga (O) 1:1 (0:1)

Na kraju - realno

LADUČ – Igralište Laduča

Sudac: Golub

Pomoćnici: Kramarić i Drkulec (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 0:1 Luka Masnjak(18), 1:1 Štok(79)

LADUČ: Lopatić, Anđelić, Čović (od 71. Karadžić), Šantorić, Kulenović, Salija, Šoštarić, Lenić, Đeno, Ištuk, Štok

Trener: Davor Debogović

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović (od 74. Lovro Masnjak), Prahin, Malečić, Crnjac, Kruhek, Franjičević, Luka Masnjak, Bojić (od 88. Mekinec), Sapanjoš, Vučur

Igrač utakmice: Tomislav Vučur (Sloga)

Novim remijem (drugim u nizu) igrači iz Orešja stigli su do 35. prvenstvenog boda. Trebali su povesti domaćini u 17. minuti kada je Šantorić odlučio izvesti najstrožu kaznu (koja je i on „zaradio“), ali očekivani pogodak zamijenio je visok udarac preko gola i nevjerica među domaćim navijačima. Šok u domaćoj momčadi gosti su iskoristili samo minutu kasnije kada za 0:1 pogađa Luka Masnjak. Najistaknutiji pojedinac u redovima Laduča, Štok, u 32. minuti pogađa okvir Gudževićevih vrata. Na olakšanje domaće publike, napadač Laduča ipak je uspio nadmudriti gostujuću obranu pa izjednačenje dolazi desetak minuta prije kraja susreta. Domaćini su mogli i do (nezaslužene) pobjede, ali u posljednjim trenucima činilo se regularan pogodak Đene poništava sudac Golub i tako svakoj momčadi ostaje po bod.

Nakon 29. kola vodi Sava (S) sa 71 bodom, druga je Bistra s 54, Sloga (O) je dvanaesta s 35, dok je TOP na trinaestom mjestu s 34.

Jedinstvena županijska liga – 28. kolo

NOGOMET - TOP-u i Savi po bod

Sloga (O) – TOP 2:2 (1:1)

Podijelili bodove i osigurali opstanak

OREŠJE – Sportski centar Orešje

Sudac: Matijašec

Pomoćnici: Horvatić (oba iz Zaprešića) i Lacković (Jablanovec)

Strijelci: 1:0 Masnjak(10), 1:1 Levanić(26 – 11m), 2:1 Kruhek(69), 2:2 Radoš(90)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Kukolja, Mekinec (od 46. Sapanjoš), Malečić, Crnjac, Kruhek, Franjičević, Masnjak (od 60. Jež), Škutin, Bojić (od 66. Librić), Vučur (od 80. Prahin)

TOP: Kos, Jukić, Cvitanović, Buden, Kutija, Jovanović (od 46. Kralj), Špehar, Pipić (od 62. Radoš), Marković (od 86. Katanec), Blažević, Levanić (od 90. Požgaj)

Crveni karton: Škutin (68)

Igrač utakmice: Valent Kruhek (Sloga)

U susjedskom dvoboju igrači iz Orešja i Kerestinca podijelili su bodove što ih je dodatno učvrstilo u donjem dijelu tablice i koji su im i matematički osigurali ostanak u ligi. Domaćini su bolje otvorili susret i nakon akcije Vučura i Masnjaka došli do početnih 1:0. Gosti se vraćaju u egal petnaestak minuta kasnije kada je s bijele točke bio precizan Levanić. Brojčano stanje na terenu mijenja u 68. minuti i to u gostujuću korist obzirom da je igru morao napustiti Škutin. Manjak igrača na terenu domaćine nije sputao pa samo minutu nakon isključenja Kruhek dovodi svoju momčad u novu prednost. Nakon gola za 2:1 domaćini ne koriste još nekoliko izglednih prigoda, a gosti to po starom nogometnom pravilu kažnjavaju duboko u sudačkoj nadoknadi golom Radoša za konačnih 2:2.

Strmec (B) – Sava Strmec 1:1

Nakon 28. kola vodi Sava (S) sa 68 bodova, druga je Bistra s 51, TOP dvanaesti s 34 boda, koliko ima i trinaesta Sloga.

SENIORI – Ljetna liga – 10. kolo Samobor – Sisak 96:76 (42:39) (21:23, 21:16, 34:12, 20:25)

KOŠARKA - Ušli mlako pa se pokrenuli

SENIORI – Ljetna liga – 10. kolo
Samobor – Sisak  96:76 (42:39) (21:23, 21:16, 34:12, 20:25)

SAMOBOR: B.levanić 19, Bilić 6, Gionechetti 14, Imbert 11, Milatić 18, Rubin 4, Čižmešija 4, Jelić 4, Gril 16; Trener: Matija Brkljačić

SISAK: Lovreković 2, Benković 8, Dimić 8, Vasiljević 35, Kozlović, Petrović 17, Ivanetić 7; Trener: M. Lađević

Košarkaši Samobora ubilježili su i 10. pobjedu u 10. kolu ljetne lige seniora pobijedivši ekipu Siska rezultatom 96:76. Samoborci su ušli premlako u utakmicu, tako da Siščani u prvom poluvremenu preko svog najboljeg strijelca Vasiljevića uspijevaju držati priključak. Međutim, početkom drugog poluvremena sasvim druga priča. Samoborci igraju angažirano u obrani, a u napadu serijom koševa od 29:2 odlaze na nedostižnih tridesetak koševa prednosti te na kraju i do uvjerljive pobjede.

U pobjedi Samobora istaknuli su se učinkovitošću Levanić B. s 19, Milatić s 18, Gril sa 16 i Gionechetti sa 14 koševa.

Kod Siska najučinkovitiji je bio Vasiljević s 35 koševa.