Pomoćnici: Sopić (Galgovo) i Kupres (Samobor)

Strijelci: 0:1 P. Kuš(40), 1:1 Letinčić (77 – 11m)

BESTOVJE: Šutalo, Mat. Đurđević (od 46. Letinčić), Kostanjski, Kapus, Horvat, Mišić, Žaja, Moštak, Tolić, Antunović, Mini (od 80. Žanić)

MLADOST LUKA: Grba, J. Kajfeš, Masnjak, Petek (od 53. Pirički), J. Ružić (od 53. Kahlina), Cingulin, Borovnjak, P. Kuš, Šunde, V. Ružić (od 65. Lež), Mat. Kajfeš

Trener: Predrag Tresk

Crveni karton: Žaja(88), Kajfeš(88)

Igrač utakmica: Mihael Šutalo (Bestovje)

Podjelom bodova u Bestovju mogu i moraju biti zadovoljniji domaćini čiji je vratar Šutalo obranom jedanaesterca u 85. minuti svojoj momčadi donio bod. Gosti su bolje započeli susret pa Kuš u 40. minuti nakon proboja po boku Kajfeša pogađa za 0:1. Domaćinu je bod donio Letinčić s bijele točke u 77., a onda slijedi promašeni penal Kuša koji je s dva gola mogao postati junak Mladosti, a ovako je ispao tragičar. U samom finišu meča čarka Žaje i Kajfeša pa svaka momčad završava susret s po 10 igrača na terenu.

Pušća – Novaki 3:3 (2:2)

Gosti zaslužili bod

PUŠĆA DONJA – SRC Pušća

Sudac: Kurtović (Zagreb)

Pomoćnici: Novak i Žiljak (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Barbarić(13), 0:2 Mataušić(29), 1:2 Bzik(41), 2:2 Bernardić(44), 3:2 M. Starjački(55), 3:3 Mataušić(83)

PUŠĆA: I. Jelačić, N. Jelačić, Bernardić, M. Starjački, Bregar, Mihajlović, Starček, Krčelić (od 35. Stanišak), Studak, M. Starjački, Bzik (od 86. Filković)

Trener: Borislav Perica

NOVAKI: Divković, Binički, Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Šicl, Mario Žugec, Bilogrević, Gržan, Čakanić, Mataušić

Crveni karton: Barbarić (22)

Igrač utakmice: Mladen Mataušić (Novaki)

Čak 6 golova viđeno je Pušći gdje su gosti krenuli punom parom i golovima Barbarića i Mataušića već nakon pola sata igre vodili 0:2. Zanimljivo je istaknuti da je Barbarić u 19. postigao gol, a već u 22. morao napustiti teren zbog drugog žutog kartona. Domaćini su rezultatski manjak do odmora nadoknadili s golovima Bzika i Bernardića, a u 55. prednost na stranu Pušće donosi Bernardić. Zasluženi bod Novakima koji su i s igračem manje bili opasni donosi Mataušić svojim drugim golom u 83. minuti.

Croatia (P) - Bregana 1:1 (1:0)

Ništa od tri boda

POJATNO – Igralište SC Pojatno

Gledatelja 30

Sudac: Pavlović (Zagreb)

Pomoćnici: Blažević (Prigorje Brdovečko) i Grgurić (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Šporčić(3), 1:1 Škacan(68)

CROATIA POJATNO: Colarić, Kuš, Jandras, Jakopić (od 75. Šarušić), Franjković, Bajrić (od 70. malota), Vugec, Šoštarić, Šporčić, K. Skok, Katalinić (od 81. T. Skok)

BREGANA: Milaković (od 46. Vapnar), Crnković, Runtas, Andabak, Ramić, Ovčarić (od 61. Močan), Brajković, Beloša (od 86. Koprčina), Škacan, Copić (od 51. Kovačić), Gestić

Igrač utakmice: Filip Škacan (Bregana)

Na gostovanju kod posljednje Croatie gosti su očekivali puni plijen, ali na kraju svakoj momčadi pripada po bod. Domaćini su izvrsno započeli susret i već u 3. minuti došli u prednost golom Šporčića. Gostima je to podrezalo krila pa oni tek u 68. stižu do izjednačenja preko igrača susreta Filipa Škacana. Do zadnjeg sučeva zvižduka rezultat se više nije mijenjao pa susret u Pojatnom završava remijem.

Zrinski – Dinamo (O) 0:0

Golman spasio goste

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Vujčec (Klinča Sela)

Pomoćnici: Rešetar (Samobor) i Školjak (Beter)

ZRINSKI: Cvetković, D. Vrančić, T. Vrančić, Vlašić, Stanec, M. Horvat, Grgečić, R. Blažević, Koletić (od 40. Baltić), Ištuk, A. Horvat

DINAMO OKIĆ: Sablić, Pinturić, Šoić, Tandarić, Balen (od 80. Jalšovec), Volarić, Golubić, Mesic (od 88. Bašić), Jurinić, Jusup, Smičiklas (od 46. M. Bašić)

Trener: Darko Župan

Igrač utakmice: Ivan Sablić (Dinamo)

Gosti zahvaljujući sjajnom vrataru Sabliću neporaženi napuštaju Farkaševac. Gostujuća jedinica branila je sve pokušaje igrača Zrinskog pa zasluženo odnosi epitet igrača susreta. Vrijedi istaknuti i fair play potez domaćeg Blaževića koji je ispravio sučevu grešku. Djelitelj pravde je, naime, pokazao na bijelu točku iako prekršaja na veznjaku Zrinskog nije bilo, pa je na njegovu reakciju najstroža kazna za domaćine poništena.

Nakon 25. kola vodi Kupinec s 58 bodova, drugi je Dinamo (J) s 50, šesto je Bestovje s 37 boda, koliko ima i sedma Bregana, Zrinski je deseti s 35, dok su Novaki na dvanaestom mjestu s 28 bodova.

Državno prvenstvo školskih sportskih društava Hrvatske

ATLETIKA - Bogumilke državne prvakinje!

Atletičarke Osnovne škole Bogumila Tonija postale su 10. svibnja, u Splitu, na završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava Hrvatske, državne prvakinje iz atletike za učenike osnovnih i srednjih škola.

Natjecanje je održano na stadionu Park mladeži. Osvajačice državnog natjecanja u atletici za 7. i 8. razrede su Buga Ema Štefanac, Ema Vukadin, Maja Petrušić, Ema Dravinec, Lorena Belanić, Nika Radek, Divna Mijić, Lana Ivanuš, Laura Katavić i Ana Marija Klasan, na čelu s voditeljicom, prof. Ismetom Čerkez.

Naslov državnog prvaka u kategoriji osnovnih škola ponijeli su učenici Osnove škole Sveta Nedelja.