Pomoćnici: Drkulec (Donja Purgarija) i Golub (Guci)

Strijelci: 1:0 Sviben(39), 2:0 Tolić(41), 2:1 Štibić(90)

BESTOVJE: Đurđević, Mini, Kapus, Žaja, Moštak, Tolić, Šikić, Sviben, Letinčić, Mišić, Antunović

Trener: Petar Ignjatić

BREGANA: Milaković, Crnković, Runtas (od 65. Erceg), Andabak, Ramić, Gestić (od 80. Štibić), Tančak (od 73. Lehpamer), Ovčarić, Beloša, Škacan, Copić (od 57. Koprčina)

Igrač utakmice: Robert Sviben (Bestovje)

Novom pobjedom igrači Bestovja skočili su na četvrto mjesto tablice i još jednom potvrdili dobru proljetnu formu. Mreže su u Bestovju mirovale sve do 39. minute, a zatim domaćini u razmaku od dvije minute s dva gola (Sviben i Tolić) odlaze na pristojnih 2:0. U nastavku ravnopravna borba bez novih pogodaka sve do sudačke nadoknade kada Štibić postiže utješni gol za goste koji u konačnici nije utjecao na podjelu bodova.

Mladost (KD) – Novaki 2:1 (0:1)

Krenuli dobro, pa stali

KRAJ DONJI – SC Bili brig

Sudac: Kurtović (Ivanja Reka)

Pomoćnice: Pavlović (Zagreb) i Žiljak (Zaprešić)

Strijelci: 0:1 Mataušić(24), 1:1 D. Ivanuš(75), 2:1 Pulek(88 – 11m)

MLADOST KRAJ DONJI: Boranić, Slavi, Marušić (od 79. T. Ivanuš), Mat. Nemčić, Drozdek (od 90. Golub), Cimprešak, Pulek, Rautek, Nežić, Mart. Nemčić, Sutlar (od 55. D. Ivanuš)

Trener: Dario Ivanuš

NOVAKI: Divković, Vitko, Žugec, Barbarić, Janjić, Šicl, Bilogrević, Horvat, Borić, Matijević (od 72. Gržan), Mataušić

Crveni karton: Bilogrević(89)

Igrač utakmice: Matija Pulek (Mladost)

Zanimljiv susret u Kraju Donjem okončan je pobjedom domaćina i to rezultatskim preokretom u posljednjih 15 minuta. „Mladostaši“ bolje otvaraju meč i zarađuju najstrožu kaznu koju je odlučio realizirati Rautek. No, loš udarac domaćeg igrača lako „čita“ Divković i brani neuvjerljiv pokušaj s bijele točke. Još gori nastavak akcije za domaćine dolazi samo minutu kasnije kada gosti iz brzog protunapada u matnu situaciju izbacuju Mataušića, a ovaj ne griješi pa klupa Novaka slavi prednost od 0:1. Domaćini goste stižu i prestižu u posljednjoj šestini susreta. Prvo u 75. „odbijanac“ nakon udarca Puleka i obrane Divkovića u 1:1 pretvara Ivanuš, a u 88. minuti po drugi put na bijelu točku u domaću korist pokazuje sudac Kurtović. To je izazvalo burnu reakciju gostiju (crveni karton Bilogreviću), ali nije zaustavilo Puleka koji je nadmudrio vratara Novaka i svojoj momčadi donio ukupnu i pomalo nezasluženu pobjedu.

Zrinski – Mladost (KS) 3:0 (2:0)

Uhvatili priključak sredini

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Solenički

Pomoćnici: Lafter i Školjak (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 R. Blažević(17), 2:0 Ištuk(22), 3:0 Brdarić(90)

ZRINSKI: Kožarec, Vrančić, Pavlović, Baltić (od 60. Brdarić), Stanec, M. Horvat, Grgečić, R. Blažević, Koletić (od 81. Vlašić), Ištuk, A. Horvat (od 71. Draclin)

MLADOST KLINČA SELA: Kegljević, Kelečić, Blažinčić, Carin, Vulje, Botički (od 46. Matulin), Bušić, Hasanović, Jakšić (od 81. Marčinković), Stunja, Gugec (od 71. Matko)

Igrač utakmice: Jurica Ištuk (Zrinski)

Uvjerljivom pobjedom protiv Mladosti iz Klinča Sela domaćini su potpunosti uhvatili priključak sa sredinom tablice i već sada, nakon polovice proljetnih susreta, nadmašili skroman učinak iz jesenskog dijela prvenstva. Ključnu prednost Farkaševčani su napravili u prvih 25. minuta s dva pogotka. Prvi je u 17. postigao Blažević lijepo nadmudrivši gostujuće stopere, a samo 5 minuta kasnije Ištuk se sjurio pred gostujućeg vratara i lagano poentirao za 2:0. U drugom dijelu gosti su puno aktivnija momčad, no ni jednu od svojih prilika pred Kožarecem nisu uspjeli konkretizirati. Točku na „i“ u 90. minuti postavio je Brdarić nakon akcije poslije skraćenog kornera.

Nakon 23. kola vodi Kupinec s 55 bodova, drugi je Dinamo (J) sa 46, četvrto je Bestovje s 36 boda, Bregana je deveta s 33, Zrinski je deseti s 31, dok su Novaki na četrnaestom mjestu s 24 boda.