SENIORI – Ljetna liga – 2. kolo Samobor – Zapruđe 101:91 (61:48) (28:15, 33:33, 18:23, 22:20)

KOŠARKA - Izvrsni protiv jakih gostiju

SENIORI – Ljetna liga – 2. kolo
Samobor – Zapruđe  101:91 (61:48) (28:15, 33:33, 18:23, 22:20)

SAMOBOR: B. Levanić 30, Jelić, Gionechetti 16, Milatić 27, Knezović, Imbert 9, Levanić M. 6, Rubin 8, Čižmešija, Gril 5, Bilić; Trener: Matija Brkljačić

ZAPRUĐE: Joksimović 10, Gašparac 17, Tušek 10, Livajić 17, Kopanja, Herendić 9, Knežević 28, Buljan; Trener: Petar Jelić

Košarkaši Samobora u 2. kolu ljetne lige seniora ostvarili su još jednu pobjedu protiv jake ekipe Zapruđa iz Zagreba, pobijedivši ih rezultatom 101:91. Polovicom prve četvrtine nakon dobrih obrana Samoborci su serijom od 4 trice poveli s 13 koševa prednosti, koje čuvaju do kraja prvog poluvremena. Početkom drugog poluvremena Samoborci imaju najveću prednost od 16 koševa, da bi protivnici nakon toga zaigrali mnogo bolje i polako polovicom zadnje četvrtine stigli do prvog izjednačenja na utakmici 83:83. Tek tada Samoborci uzvraćaju žešćom igrom i serijom od 10 koševa ne dozvoljavaju protivnicima više nikakvu šansu za iznenađenje.

U pobjedi Samoboraca najučinkovitiji su bili Bruno Levanić s 30 i Milatić s 27 koševa te Gionechetti s double-double učinkom od 16 koševa i 11 skokova.

Kod Zapruđa najučinkovitiji je bio Knežević s 28 koševa.