Pomoćnici: Hribar i Žiljak (oba iz Zaprešića)

ZRINSKI: Kožarec, A. Horvat (od 60. Brdarić), M. Blažević (od 85. Vrančić), Pavlović, Baltić, G. Horvat, M. Horvat, Prelec, R. Blažević (od 75. Vlašić), Koletić (od 90. Stanec), Ištuk

BESTOVJE: Đurđević, Kapus, Šantalab, Stanić (od 74. Horvat), Kostanjski, Moštak, Šikić (od 70. Mini), Sviben (od 63. Tolić), Žaja, Mišić (od 46. M. Đurđević), Antunović (od 55. Letinčić)

Trener: Petar Ignjatić

Crveni karton: Šantalab(90)

Igrač utakmice: Ivan Kožarec (Zrinski)

S minimalnih 1:0 domaćini upisuju novi trobod i nastavljaju pozitivnu proljetnu nisku rezultata. U 20. minuti Blažević probija bok i idealno upošljava Horvata koji matira Đurđevića za minimalno prednost Farkaševčana. Gosti do odmora prijete preko Stanića, no Kožarec je bio na visini zadatka. U nastavku Bestovje pokušava doći do boda, no najviše vatre nije bilo pred vratima domaćina, nego kod suca koji se crvenim kartonom u 90. minuti morao braniti pred nezadovoljnim Šantalabom koji je zbog pokušaja fizičkog napada na arbitra morao ranije od ostalih put svlačionice.

Dinamo (O) - Novaki 3:1 (2:1)

Tri komada Jurinića za tri boda

OKIĆ – Igralište Kozlikovo

Sudac: Cikojević

Pomoćnici: Margarin (oba iz Samobora) i Ljubej (Strmec)

Strijelci: 1:0 J. Jurinić(5), 1:1 Bilogrević(30), 2:1 J. Jurinić(32), 3:1 J. Jurinić(50)

DINAMO OKIĆ: Sablić, Pinturić (od 57. Jusup), Šoić, Tandarić, Gomerac, Balen, Volarić (od 76. F. Kelečić), Golubić, Mesic, D. Jurinić), J. Jurinić (od 87. Bašić)

Trener: Darko Župan

NOVAKI: Divković, Vitko (od 74. I. Čakanić), Gržan (od 62. Medić), Barbarić, Janjić, Šicl, Boligrević, Horvat, Žugec, Borić (od 23. M. Čakanić), Grgas

Crveni karton: Divković(23)

Igrač utakmice: Josip Jurinić (Dinamo)

Predvođeni sjajnim Josipom Jurinićem domaćini su s 3:1 svladali Novake koji su od 23. minute igrali s igračem manje. Uz tri postignuta pogotka, Jurinić je u 23. minuti „zaradio“ i crveni karton za gostujuću jedinicu Divkovića kojem je jedino preostalo prekršajem zaustaviti nezaustavljivog domaćeg napadača. Iako s igračem manje, gosti su golom Bilogrevića u 30. minuti izjednačili na 1:1. Aktivan rezultat za njih potrajao je samo 2 minute kada Jurinić po drugi puta pakira loptu u gostujuću mrežu (ovaj put Divkovićevoj zamjeni Čakaniću). Početkom nastavka Jurinić svojim trećim golom čekira četvrtu uzastopnu pobjedu momčadi iz Okića.