Poveli, pa se predali

BRDOVEC – Igralište BSK - a

Sudac: Debogović (Bijela Gorica)

Pomoćnici: Žakman i Filipčić (oba iz Zaprešića)

Strijelci: 0:1 Tančak(31), 1:1 Marijan(43), 2:1 Horvat(51), 3:1 Horvat(80), 4:1 Karačić(88)

BSK BRDOVEC: Galić, Pažin, Horvat, Karačić, Karamatić, Marijan, Kuna, Jambrešić, Sušak (od 80. Marojević), Pavić, Bubalo (od 46. Hranj)

Trener: Miroslav Galić

BREGANA: Štibić, Runtas (od 68. Koprčina), Crnković, Lehpamer, Ramić, Ovčarić, Tančak, Brajković (od 55. Bošnjak), Beloša, Škacan, Matijaščić (od 74. Copić)

Igrač utakmice: Darko Horvat (BSK)

Unatoč početnom vodstvu, igrači Bregane se iz Brdovca vraćaju s visokim 4:1 porazom. Tančak je goste doveo u prednost nakon pola sata igre, no domaćini do odmora neutraliziraju rezultatski minus golom Marijana. U nastavku na terenu postoji samo jedna momčad koju u 2:1 prednost dovodi Horvat (51. minuta). Potvrda zaslužene pobjede ekipe iz Brdovca došla je u posljednjih 10 minuta kada je Karačić te još jednom Horvat tresu mrežu nemoćnog Štibića.

Bestovje – Dinamo (J) 1:3 (1:1)

Gosti pobjedom nastavljaju lov

BESTOVJE – Igralište Bestovja

Sudac: P. Šabić (Pavlovčani)

Pomoćnici: Kramarić (Jastrebarsko) i Drkulec (Donja Purgarija)

Strijelci: 0:1 Glasnović(11), 1:1 Sviben(16), 1:2 Glasnović(60), 1:3 Žaper(78)

BESTOVJE: Marko Đurđević, Matija Đurđević, Stanić, Holetić (od 51. Antunović), Moštak, Tolić (od 72. Đurđek), Šikić, Sviben, Žaja, A. Horvat (od 68. Kostanjski), Mišić (od 79. Mini)

Trener: Petar Ignjatić

DINAMO JAKOVLJE: Pilski, Andabak, Petir, Glasnović (od 79. Čović), Kukec (od 56. Keškić), Vidaković, Piškor (od 72. Vrabec), Heric (od 46. Marić), Golubić (od 46. Žaper), Babić, Škrlin

Trener: Vladimir Đunđek

Igrač utakmice: Danijel Glasnović (Dinamo)

Drugoplasirani Dinamo došao je po pobjedu u Bestovje kako bi nastavio lov za vodećim Kupincem, a to je i igračima iz Jakovlja u konačnici i uspjelo. U prvih 15 minuta obje momčadi postižu po gol. Domaćine je načeo Glasnović u 11. minuti, ali je ubrzo stvari na početak vratio Sviben. Dinamovci status na tablici naplaćuju tek sredinom nastavka kada ponovno Glasnović para mrežu Đurđevića. Na završnih 1:3 podiže Žaper koji je u igru ušao u 46. minuti.

Mladost (L) – Novaki 2:5 (1:3)

Gosti uvjerljivi i efikasni

LUKA – Igralište Mladosti

Sudac: Munić (Bregana)

Pomoćnice: Kumer (Breganica) i Noršić (Samobor)

Strijelci: 1:0 Cingulin(20), 1:1 Mataušić(37), 1:2 Mataušić(38), 1:3 Borić(41), 1:4 Barbarić(54), 1:5 Bilogrević(63), 2:5 Cingulin(73)

MLADOST LUKA: Grba, J. Kafješ, Kahlina (od 46. Pirički), Katić (od 46. Masnjak), Petek (od 63. V. Ružić), Cingulin, Borovnjak, Đurinski, Kuš (od 63.I. Ružić), Šunde

Trener: Predrag Tresk

NOVAKI: Divković, Gržan(od 69. Čakanić), Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Šicl, Bilogrević (od 77. Mario Žugec), Borić (od 46. Grgas), Matijević (od 84. Binički), Mataušić (od 89. Medić)

Crveni karton: Marko Žugec (67)

Igrač utakmice: Neven Mataušić (Novaki)

Uvjerljiva predstava Novaka nagrađena je i uvjerljivom pobjedom. Iako su domaćini poveli golom Cingulina gosti do odmora serijom od 3 gola u razmaku od 4 minute preokreću rezultat. Prvo je dva gola postigao Mataušić (popravivši svoj skor na 4 gola u posljednja 2 kola), a na ugodnijih 1:3 povisio je dodatno Borić. U nastavak gosti ulaze punom snagom pa ubrzo s nova dva gola otklanjaju sumnju u konačnom pobjedniku. U 67. minuti Novaki ostaju s igračem manje (Marko Žugec zarađuje drugi žuti), no domaćini su s igračem više u posljednjih 20 minuta uspjeli samo ublažiti poraz drugim golom Cingulina u 73. minuti.

Zrinski – Kupinec 0:3 (0:0)

Gosti nastavili trijumfalni pohod

FARKAŠEVAC – Igralište SC Zrinski

Sudac: Kurtović (Zagreb)

Pomoćnici: Pavlović i Blažević

Strijelci: 0:1 Vračević(72 – 11m), 0:2 Všetečka(82), 0:3 Kolar(85)

ZRINSKI: Kožarec, A. Horvat (od 78. Vlašić), G. Horvat, Pavlović, M. Blažević, Brdarić, M. Horvat, Ištuk, Draclin (od 66. A. Horvat), Koletić, R. Blažević (od 88. Stanec)

KUPINEC: Požega, Patljak, Mravak (od 86. Lencur), D. Mravak, Fabek, Peršin, Všetečka, Vračević, Matasić (od 80. Antolković), Kolar, Golojuh (od 64. Beg)

Trener: Tomislav Kelava

Igrač utakmice: Domagoj Mravak (Kupinec)

Dobar rezultatski niz igrača Zrinskog došao je pod test vodeće momčadi lige koja ni u Farkaševcu nije narušila sjajnu statistiku (16 pobjeda iz 20 susreta). Domaćini su svoju prigodu za pobjedom propustili u prvih 45 minuta kada je nekoliko opasnih situacija pred vratarom Kupinca završilo bez konačnog učinka. Gosti su u nastavku prezentirali prije svega bolju fizičku pripremu koja im je u posljednjih 15 minuta igre donijela pobjedu. Domaćine je načeo Vračević s bijele točke, a posao su dovršili Všetečka i Kolar za neugodnih 0:3.

Nakon 21. kola (20 odigranih susreta) vodi Kupinec sa 49 bodova, drugi je Dinamo (J) sa 42, četvrta je Bregana s 32 boda, Bestovje je sedmo s 30, Zrinski je jedanaesti s 25, dok su Novaki na dvanaestom mjestu s 24 boda.