Pomoćnici: M. Golub i T. Golub (svi iz Jastrebarskog)

Strijelci: 1:0 M. Blažević(13), 2:0 Ištuk(72)

ZRINSKI: Kožarec, A. Horvat (od 46. M. Horvat), Pavlović, Baltić, G. Horvat, M. Horvat, M. Blažević, Stanec (od 46. Brdarić), Draclin (od 46. Ištuk), Koletić (od 85. Vlašić), R. Blažević

SLOGA BREZJE: Dankić, Janjić, K. Bošnjak, Jurić, Komar, Bošnjak, Vlašić (od 46. Barač), Burnik (od 46. Aščić), Karabelj, Ivanović (od 80. Spajić), Rupčić

Trener: Hrvoje Komar

Igrač utakmice: Josip Koletić (Zrinski)

Sigurnom izvedbom u 90 minuta igrači Zrinskog ulovili su novu „proljetnu“ pobjedu s kojom se sve više udaljavaju od opasne zone dna tablice. U sretnoj 13. minuti domaćini dolaze do rezultatskog plusa – Koletić nabacuje, a nakon malog dodira vratara Dankića, Blažević šalje glavom loptu u mrežu. I nakon prednosti domaćini diktiraju ritam pa je neizbježno povećanje prednosti. U 72. dubinsku loptu prihvaća rezervist Ištuk i lagano povećava prednost na 2:0. Nakon „poduplanog“ vodstvo domaćini su do kraja susreta mogli i rezultatski ponizi gosta iz Brezja, ali zbog nepreciznosti u završetku akcija ostalo je „pristojnih“ 2:0.

Kupinec – Bregana 1:0 (1:0)

Iz derbija bez boda

KUPINEC – Igralište u Kupincu

Sudac: Kurtović (Zagreb)

Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Filipčić (Zaprešić)

Strijelci: 1:0 Všetečka(40)

KUPINEC: Medenjak, Patljak, Mravak, Fabek, Peršin, Všetečka, Vračević, Matasić (od 80. Herceg), Kolar, Golojuh, Beg

Trener: Tomislav Kelava

BREGANA: Štibić, Bošnjak (od 55. Crnković), Runtas (od 61. Lehpamer), Andabak, Ramić, Ovčarić, Erceg (od 40. V. Erceg), Brajković, Beloša, Škacan, Matijaščić

Igrač utakmice: Krunoslav Všetečka (Kupinec)

Derbi susret 20. kola spojio je vodeći Kupinec i (do ovog kola) treću Breganu. Susret u Kupincu riješen je golom Všetečke koji je malo prije odmora nadmudrio gostujuću obranu i poentirao kraj nemoćnog Štibića. Gosti drugo kolo zaredom ne postižu pogodak, a tako se bodovi ne mogu osvajati, pogotovo protiv lidera prvenstva.

Novaki – BSK 2:2 (1:0)

Karamatić odnio dva boda

NOVAKI – Igralište Novaka

Sudac: Vujčec (Jastrebarsko)

Pomoćnici: Pavić (Kerestinec) i Školjak (Beter)

Strijelci: 1:0 Mataušić(31), 2:0 Mataušić(52), 2:1 Bukovina(80), 2:2 Karamatić(86)

NOVAKI: Divković, Vitko (od 74. Binički), Marko Žugec, Barbarić, Janjić, Šicl (od 62. Horvat), Matijević, Bilogrević, Borić (od 46. Gržan), Grgas (od 80. Mario Žugec), Mataušić

BSK: Galić, Horvat, Marojević, Hranj, Karačić, Karamatić, Jan, Kuna, Jambrešić, Pavić, Bukovina

Trener: Miroslav Galić

Igrač utakmice: Neven Mataušić (Novaki)

Ni dva gola prednosti, ni raspoloženi Neven Mataušić domaćinu nije bilo dovoljno za puni plijen protiv ekipe iz Brdovca. Domaći napadač je načeo gosta nakon pola sata igre, a drugi put je loptu u suparničku mrežu spakirao u 52. minuti. Gosti su samozatajni sve do posljednjih deset minuta. Tada prvo u 80. Bukovina smanjuje na 2:1, a san o domaćem trobodu ruši Karamatić nakon realizacije odbijanca u 86. minuti.

Dinamo (O) - Bestovje 3:0

Nakon 20. kola (19 odigranih utakmica) vodi Kupinec sa 46 bodova, drugi je Dinamo (J) s 39, Bregana je četvrta s 32, šesto je Bestovje s 30 bodova, Zrinski je deseti s 25, dok su Novaki na dvanaestom mjestu s 21 bodom.

Jedinstvena županijska liga – 20. kolo

NOGOMET - Porazi TOP-a i Save

Sloga (O) – Vatrogasac (Z) 1:0 (0:0)

Vučur za tri boda

OREŠJE – Sportski centar Orešje

Sudac: Jurakić

Pomoćnici: Šekerija i Bičanić (svi iz Zagreba)

Strijelci: 1:0 Vučur(60)

SLOGA OREŠJE: Gudžević, Filipović, Malečić, Crnjac, Kruhek, Kukolja (od 90. Barić), Luka Masnjak (od 80. Bojić), Franjičević, Vučur (od 86. Lovro Masnjak), Jež (od 61. Librić), Sapanjoš (od 82. Nehutni)

VATROGASAC ZDENCI: Šverić, Šavorić, Miletić, Šekrst, Ostojić, Ivančić, Perak (od 70. Ladan), D. Šekrst, Lučić, Merkl, A. Horvat (od 64. Piškor)

Trener: Ante Čorak

Igrač utakmice: Tomislav Vučur (Sloga)

S minimalnih 1:0 igrači Sloge slave pobjedu kontra momčadi Vatrogasca. U pravoj prvenstvenoj utakmici, punoj prigoda pred oba vratara, domaćini su jednim pogotkom zaslužili trobod i tako još malo povećali razliku u odnosu na posljednje tri momčadi lige. Ključni moment susreta dogodio se u 60. minuti kada domaća „katica za sve“, trener – igrač Vučur, poteže s 25 metara i neobranjivo pogađa desni kut vratara Šverića za finalnih 1:0.

Mraclin - TOP 4:1 (2:0)

Prelako se predali

MRACLIN – SRC Nova graba

Sudac: Jakopić

Pomoćnici: Vuković i Kocek (svi iz Sv. Ivana Zeline)

Strijelci: 1:0 I. Kos(7 – 11m), 2:0 Hrženjak(32), 3:0 A. Domitrović(54), 4:0 Šimun(67 – 11m), 4:1 Jovanović(72)

MRACLIN: Dražić, Krklješ (od 75. Blagušević), Radanović, J. Domitrović, Debijađi, Šimun (od 68. Pastuović), Japec, A. Domitrović (od 64. Vrban), Prelec, Hrženjak (od 60. Cvetnić), I. Kos (od 68. Lešković)

Trener: Božo Šešina

TOP: Kos, Mesić (od 46. Cvitanović), Radoš, Jukić, Kutija, Brglez, Buden, Pipić (od 85. Malenica), Holetić (od 50. Novak), Marković (od 77. Stanić), Levanić (od 68. Jovanović)

Trener: Žarko Šetka

Igrač utakmice: Ivan Kos (Mraclin)

Do ovog kola posljednji Mraclin (pre)lako se obračunao s igračima iz Kerestinca i uvjerljivo slavio s 4:1. Već u 7. minuti kontakt domaćeg igrača Domitrovića i vratara Kosa sudac je okarakterizirao prekršajem pa s bijele točke vodstvo domaćoj momčadi donosi „mraclinski“ Kos. Nakon pola sata igre kombinacija Domitrović – Hrženjak donosi domaćinu novi pogodak. Nakon dvije asistencije Domitrović u 54. puni u kućicu namijenjenu pogocima pa na semaforu svijetli 3:0. Posljednji pogodak za Mraclin postiže Šimun u 67. minuti (također s bijele točke, kao i na otvaranju susreta), a počasni gol za neuvjerljive goste iz Kerestinca postigao je Jovanović u 72. minuti.

Rakovec – Sava Strmec 2:1 (2:1)

Opet pokleknuli

RAKOVEC – Igralište Rakovca

Sudac: Matijašec

Pomoćnici: Zajec (oba iz Zaprešića) i Lackovec (Jablanovec)

Strijelci: 0:1 Kostanjski(8), 1:1 Colarić(25 – 11m), 2:1 Matić(37)

RAKOVEC: Jendriš, Suša, L. Crnoja, F. Baček, Kelečić, Grgoić (od 64. Novoselec), D. Baček, Kobaš (od 75. Ćosić), Colarić, Pajsar, Matić (od 90. B. Crnoja)

Trener: Željko Majcen

SAVA STRMEC: Razum, Vrančić, Novoselec, Frajt, Kočnar, Matošević (od 46. Šarić), Halužan, Kostanjski (od 76. Maruna), Ovčariček, Župančić (od 70. Brajković), Gavran (od 58. Mihelčić)

Igrač utakmice: Milan Suša (Rakovec)

Nakon prvog prvenstvenog poraza u prošlom kolu, igrači Save su pokleknuli i u ovom kolu na gostovanju u Rakovcu kod domaćina koji je velikim zalaganjem zaslužio tri boda. Početak susreta donio je početno vodstvo gosta iz Strmca za koje je nakon propusta u domaćoj obrani poentirao Kostanjski. Domaćini su nakon minusa preuzeli inicijativu, zaredali s promašajima sve do 25. minute kada Frajt igra rukom u šesnaestercu pa sudac Matijašec pokazuje na bijelu točku s koje poravnava Colarić. Samo desetak minuta kasnije nova lopta u mreži iza leđa Razuma: prvo Kobaš trese prečku da bi zatim Matić iz drugog pokušaja pogodio za rezultatski preokret. Nastavak nije donio nove zgoditke: gosti su redali prilike pred domaćim vratima, ali nepreciznost u završnici (Kostanjski i Šarić) i stativa (Kočnar) nisu dozvolili poravnanje. Domaćini su iz kontri pokušavali „podebljati“ prednost, ali ni njih sreća nije pratila (Colarić također u stativu).

Nakon 20. kola vodi Sava (S) s 54 bodova, druga je Bistra sa 40, TOP je dvanaesti s 21, koliko ima i trinaesta Sloga (O).