MLAĐI KADETI – 1. HRL – 5. kolo Samobor – Podsused 54:64 (19:31) (8:13, 11:18, 11:20, 24:13)

KOŠARKA - Uništila ih nepreciznost

MLAĐI KADETI – 1. HRL – 5. kolo
Samobor – Podsused  54:64 (19:31) (8:13, 11:18, 11:20, 24:13)

SAMOBOR: Sirovica, Mixich, Rubinić 16, Šimunov 2, Melinšćak 9, Markota, Čizmok 4, Polo 6, Mihalić 8, Sedlar 9; Trener: Krešimir Klupač

PODSUSED: Vuković 13, Tušek 19, Kiraly 6, Paun 24, Vrdoljak, Berc, Mesak 2, Karlović, Štrlek, Berišić, Žagar, Žalac; Trener: Harapin

U 5. kolu mlađi kadeti Samobora su na domaćem terenu izgubili od ekipe Podsuseda s rezultatom 54:64. Do poluvremena gosti preko visokih centara Pauna i Tušeka ostvaruju 12 koševa prednosti. U drugom poluvremenu Samoborci se svojski trude sustići zaostatak, ali uz previše izgubljenih lopti i skromnim šutom na kraju moraju priznati pobjedu boljim gostima.

Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Rubinić sa 16 koševa. Kod Podsuseda istaknuli su se Paun s 24 i Tušek s 19 koševa, a najinteresntnija stvar na utakmici je bila da je Paun imao broj dresa 24, a Tušek broj 19, točno koliko su i postigli koševa.